ଉଡ଼ି ଉଡ଼ି ଆସି ରେଫରୀକୁ ଫୁଟ୍‌ବଲ ଦେଲେ ଯୁବକ: ପଢ଼ନ୍ତୁ କେଉଁଠି ଘଟିଲା ଏ ଘଟଣା

<p>ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏହା କୌଣସି ସୁପରହିରୋ ଫିଲ୍ମର&nbsp;କାହାଣୀ ନୁହେଁ। ସତ ପ୍ରତିଶତ ସତ ଘଟଣା। ଏକ ଫୁଟବଲ୍&zwnj; ମ୍ୟାଚ୍&zwnj; ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉଡନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଆସି ରେଫରୀଙ୍କୁ ବଲ୍&zwnj; ଦେଇଛନ୍ତି। ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଥିବା ଦର୍ଶକ ଏପରି ରୋମାଞ୍ଚିତ ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପର୍ତ୍ତୁଗାଲରେ।</p> <p>[vc_video link=&quot;&quot; align=&quot;center&quot;]</p> <p>ଗତ ରବିବାର ପର୍ତ୍ତୁଗିଜ୍&zwnj; କପ୍&zwnj; ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍&zwnj; ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉଡ଼ି ଉଡ଼ି ଆସି ପଡିଆରେ ରେଫରୀ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ବଲ୍&zwnj; ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।</p> <p>ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏକ ବଡ ଡ୍ରୋନ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ପ୍ରାୟ ୭୦ ମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଡାଣ ଭରିଥିଲେ। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉଡାଣ ଭିଡିଓ ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ୍&zwnj;ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ଦେଖି ସାରିଲେଣି।</p> <p>ରିପୋର୍ଟ ଓ ଫଟୋ- ଏନ୍&zwnj;ଡିଟିଭି</p>

Ordigital Desk
  • Published: Tuesday, 30 May 2017
  • Updated: 30 May 2017, 02:42 PM IST
<p>ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏହା କୌଣସି ସୁପରହିରୋ ଫିଲ୍ମର&nbsp;କାହାଣୀ ନୁହେଁ। ସତ ପ୍ରତିଶତ ସତ ଘଟଣା। ଏକ ଫୁଟବଲ୍&zwnj; ମ୍ୟାଚ୍&zwnj; ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉଡନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଆସି ରେଫରୀଙ୍କୁ ବଲ୍&zwnj; ଦେଇଛନ୍ତି। ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଥିବା ଦର୍ଶକ ଏପରି ରୋମାଞ୍ଚିତ ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପର୍ତ୍ତୁଗାଲରେ।</p><p>[vc_video link=&quot;&quot; align=&quot;center&quot;]</p><p>ଗତ ରବିବାର ପର୍ତ୍ତୁଗିଜ୍&zwnj; କପ୍&zwnj; ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍&zwnj; ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉଡ଼ି ଉଡ଼ି ଆସି ପଡିଆରେ ରେଫରୀ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ବଲ୍&zwnj; ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।</p><p>ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏକ ବଡ ଡ୍ରୋନ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ପ୍ରାୟ ୭୦ ମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଡାଣ ଭରିଥିଲେ। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉଡାଣ ଭିଡିଓ ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ୍&zwnj;ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ଦେଖି ସାରିଲେଣି।</p><p>ରିପୋର୍ଟ ଓ ଫଟୋ- ଏନ୍&zwnj;ଡିଟିଭି</p>

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos