ମମତାଙ୍କ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସର ଇଚ୍ଛା, କହିଲା ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ଅଛି

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

TMC

ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Saturday, 24 February 2024
  • Updated: 24 February 2024, 03:16 PM IST

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କ୍ଷମତାସୀନ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଟିଏମସିର ସମାଲୋଚନା ଓ କଟାକ୍ଷ ସତ୍ତ୍ୱେ ରାଜ୍ୟ ଉକ୍ତ ଦଳ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଛି କଂଗ୍ରେସ। ଟିଏମସି ସହ ସିଟ ଶେୟାରିଂର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ବୋଲି ଆଜି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଜୟରାମ ରମେଶ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଏନଡିଏ ବିରୋଧରେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ସଶକ୍ତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଜୟରମେଶ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ଟିଏମସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟକୁ ସଶକ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେଲା ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା।”

Also Read

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଟିଏମସି ଏକା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବ ବୋଲି ନିଜେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏପରି ଘୋଷଣା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ ହେବା ଉପରେ କଳାବାଦଲ ଘୋଟେଇ ଆସିଥିଲା।

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତଥାପି ନିର୍ବାଚନ ପରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପଛାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମମତା କହିଥିଲେ।

ମେଣ୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୟରାମ ରମେଶ କହିଛନ୍ତି, “ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। କିନ୍ତୁ ଆମେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରୁ। ଆଲୋଚନା ବେଳେ ଏପରି ଉତ୍ତେଜନାପୂର୍ଣ୍ଣ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଓ କଥା କଟାକଟି ହୁଏ। ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏବେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ରହିଛି।”

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମମତାଙ୍କ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସର ଇଚ୍ଛା, କହିଲା ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ଅଛି

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

TMC

ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Saturday, 24 February 2024
  • Updated: 24 February 2024, 03:16 PM IST

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କ୍ଷମତାସୀନ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଟିଏମସିର ସମାଲୋଚନା ଓ କଟାକ୍ଷ ସତ୍ତ୍ୱେ ରାଜ୍ୟ ଉକ୍ତ ଦଳ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଛି କଂଗ୍ରେସ। ଟିଏମସି ସହ ସିଟ ଶେୟାରିଂର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ବୋଲି ଆଜି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଜୟରାମ ରମେଶ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଏନଡିଏ ବିରୋଧରେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ସଶକ୍ତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଜୟରମେଶ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ଟିଏମସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟକୁ ସଶକ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେଲା ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା।”

Also Read

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଟିଏମସି ଏକା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବ ବୋଲି ନିଜେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏପରି ଘୋଷଣା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ ହେବା ଉପରେ କଳାବାଦଲ ଘୋଟେଇ ଆସିଥିଲା।

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତଥାପି ନିର୍ବାଚନ ପରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପଛାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମମତା କହିଥିଲେ।

ମେଣ୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୟରାମ ରମେଶ କହିଛନ୍ତି, “ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। କିନ୍ତୁ ଆମେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରୁ। ଆଲୋଚନା ବେଳେ ଏପରି ଉତ୍ତେଜନାପୂର୍ଣ୍ଣ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଓ କଥା କଟାକଟି ହୁଏ। ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏବେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ରହିଛି।”

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମମତାଙ୍କ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସର ଇଚ୍ଛା, କହିଲା ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ଅଛି

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

TMC

ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Saturday, 24 February 2024
  • Updated: 24 February 2024, 03:16 PM IST

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କ୍ଷମତାସୀନ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଟିଏମସିର ସମାଲୋଚନା ଓ କଟାକ୍ଷ ସତ୍ତ୍ୱେ ରାଜ୍ୟ ଉକ୍ତ ଦଳ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଛି କଂଗ୍ରେସ। ଟିଏମସି ସହ ସିଟ ଶେୟାରିଂର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ବୋଲି ଆଜି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଜୟରାମ ରମେଶ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଏନଡିଏ ବିରୋଧରେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ସଶକ୍ତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଜୟରମେଶ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ଟିଏମସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟକୁ ସଶକ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେଲା ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା।”

Also Read

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଟିଏମସି ଏକା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବ ବୋଲି ନିଜେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏପରି ଘୋଷଣା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ ହେବା ଉପରେ କଳାବାଦଲ ଘୋଟେଇ ଆସିଥିଲା।

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତଥାପି ନିର୍ବାଚନ ପରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପଛାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମମତା କହିଥିଲେ।

ମେଣ୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୟରାମ ରମେଶ କହିଛନ୍ତି, “ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। କିନ୍ତୁ ଆମେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରୁ। ଆଲୋଚନା ବେଳେ ଏପରି ଉତ୍ତେଜନାପୂର୍ଣ୍ଣ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଓ କଥା କଟାକଟି ହୁଏ। ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏବେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ରହିଛି।”

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମମତାଙ୍କ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସର ଇଚ୍ଛା, କହିଲା ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ଅଛି

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

TMC

ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Saturday, 24 February 2024
  • Updated: 24 February 2024, 03:16 PM IST

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କ୍ଷମତାସୀନ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଟିଏମସିର ସମାଲୋଚନା ଓ କଟାକ୍ଷ ସତ୍ତ୍ୱେ ରାଜ୍ୟ ଉକ୍ତ ଦଳ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଛି କଂଗ୍ରେସ। ଟିଏମସି ସହ ସିଟ ଶେୟାରିଂର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ବୋଲି ଆଜି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଜୟରାମ ରମେଶ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଏନଡିଏ ବିରୋଧରେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ସଶକ୍ତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଜୟରମେଶ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ଟିଏମସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟକୁ ସଶକ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେଲା ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା।”

Also Read

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଟିଏମସି ଏକା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବ ବୋଲି ନିଜେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏପରି ଘୋଷଣା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ ହେବା ଉପରେ କଳାବାଦଲ ଘୋଟେଇ ଆସିଥିଲା।

ଟିଏମସି ରାଜ୍ୟର ୪୨ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ୨ଟି ଦେବ ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ମମତା ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତଥାପି ନିର୍ବାଚନ ପରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଟିଏମସି ମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପଛାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମମତା କହିଥିଲେ।

ମେଣ୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୟରାମ ରମେଶ କହିଛନ୍ତି, “ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। କିନ୍ତୁ ଆମେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରୁ। ଆଲୋଚନା ବେଳେ ଏପରି ଉତ୍ତେଜନାପୂର୍ଣ୍ଣ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଓ କଥା କଟାକଟି ହୁଏ। ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏବେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ରହିଛି।”

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos