ଗରଦପୁରରେ ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

BJD PhotoOR

ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

Biswajit Samal
  • Published: Wednesday, 27 December 2023
  • Updated: 27 December 2023, 04:30 PM IST

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

ଆଜି ନୂଆ ଯୁବ ଓଡ଼ିଶା ଓ ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଯାପନୀ ସମାରୋହରେ ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କିଛି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Also Read

ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ସାବିତ୍ରୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସଭା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ବସିଥିବା କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଣ୍ଡା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାରୁ କୁଦାନଗରୀ ଥାନା ପୁଳିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲା। 

ଅନ୍ୟପଟରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି, ସଭା ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ଛୋଟଛୋଟ ଝିଅମାନେ ବସିଥିଲେ, କିଏ ଆସି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରି ପଳାଇ ଯାଇଛି। ଆମକୁ କେହି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରିନାହାନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଗରଦପୁରରେ ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

BJD PhotoOR

ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

Biswajit Samal
  • Published: Wednesday, 27 December 2023
  • Updated: 27 December 2023, 04:30 PM IST

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

ଆଜି ନୂଆ ଯୁବ ଓଡ଼ିଶା ଓ ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଯାପନୀ ସମାରୋହରେ ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କିଛି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Also Read

ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ସାବିତ୍ରୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସଭା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ବସିଥିବା କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଣ୍ଡା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାରୁ କୁଦାନଗରୀ ଥାନା ପୁଳିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲା। 

ଅନ୍ୟପଟରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି, ସଭା ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ଛୋଟଛୋଟ ଝିଅମାନେ ବସିଥିଲେ, କିଏ ଆସି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରି ପଳାଇ ଯାଇଛି। ଆମକୁ କେହି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରିନାହାନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଗରଦପୁରରେ ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

BJD PhotoOR

ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

Biswajit Samal
  • Published: Wednesday, 27 December 2023
  • Updated: 27 December 2023, 04:30 PM IST

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

ଆଜି ନୂଆ ଯୁବ ଓଡ଼ିଶା ଓ ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଯାପନୀ ସମାରୋହରେ ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କିଛି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Also Read

ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ସାବିତ୍ରୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସଭା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ବସିଥିବା କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଣ୍ଡା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାରୁ କୁଦାନଗରୀ ଥାନା ପୁଳିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲା। 

ଅନ୍ୟପଟରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି, ସଭା ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ଛୋଟଛୋଟ ଝିଅମାନେ ବସିଥିଲେ, କିଏ ଆସି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରି ପଳାଇ ଯାଇଛି। ଆମକୁ କେହି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରିନାହାନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଗରଦପୁରରେ ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

BJD PhotoOR

ଅଣ୍ଡାମାଡ଼

Biswajit Samal
  • Published: Wednesday, 27 December 2023
  • Updated: 27 December 2023, 04:30 PM IST

ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ।

ଆଜି ନୂଆ ଯୁବ ଓଡ଼ିଶା ଓ ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଯାପନୀ ସମାରୋହରେ ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କିଛି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Also Read

ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ସାବିତ୍ରୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସଭା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ବସିଥିବା କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଣ୍ଡା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାରୁ କୁଦାନଗରୀ ଥାନା ପୁଳିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲା। 

ଅନ୍ୟପଟରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି, ସଭା ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ଛୋଟଛୋଟ ଝିଅମାନେ ବସିଥିଲେ, କିଏ ଆସି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରି ପଳାଇ ଯାଇଛି। ଆମକୁ କେହି ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରିନାହାନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos