ସରକାରୀ ବାବୁଙ୍କୁ ଧୋଇଦେଲେ କନକଲତା

ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ବାବୁଙ୍କୁ ନାଲି ଆଖି ଦେଖାଇଲେ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧି। ଦୀର୍ଘ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଧୋଇଦେଲେ ଉପସ୍ଥିତ ବାବୁଙ୍କୁ। ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା କୁନ୍ଦୁରା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ। ବ୍ଲକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ବେଳେ ବରିଷ୍ଠ ନାରୀନେତ୍ରୀ ତଥା ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ କନକଲତା ପେଣ୍ଠିଆ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ବିକାଶ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାରୀ ବାବୁ ତଥା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିକାରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କଥା ମାନୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି କୁନ୍ଦୁରା ବ୍ଲକରେ ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କୁ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ତଥା ଠିକା କାମ ଦିଆଯାଉନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Debendra Prusty
  • Published: Thursday, 16 February 2023
  • Updated: 16 February 2023, 10:56 AM IST

ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ବାବୁଙ୍କୁ ନାଲି ଆଖି ଦେଖାଇଲେ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧି। ଦୀର୍ଘ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଧୋଇଦେଲେ ଉପସ୍ଥିତ ବାବୁଙ୍କୁ। ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା କୁନ୍ଦୁରା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ। ବ୍ଲକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ବେଳେ ବରିଷ୍ଠ ନାରୀନେତ୍ରୀ ତଥା ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ କନକଲତା ପେଣ୍ଠିଆ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ବିକାଶ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାରୀ ବାବୁ ତଥା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିକାରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କଥା ମାନୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି କୁନ୍ଦୁରା ବ୍ଲକରେ ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କୁ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ତଥା ଠିକା କାମ ଦିଆଯାଉନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos