ବିଲରେ ଗୀତ ଗାଉଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡ଼ିଆରେ ଜଣେ ଚାଷୀ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ବେଶ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦମ୍ପତ୍ତି ଜଣଙ୍କ ବିଲରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଅବସର ସମୟ ପାଇ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। ୧୯୬୨ମସିହାର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ରଫେସର’ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୀତ ‘ଆୱାଜ୍‌ ଦେକେ ହମେ ତୁମ୍‌ ବୁଲାଓ’ ଗୀତକୁ ଦୁହେଁ ବେଶ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଗାଇଛନ୍ତି।  ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ଲତା ମଙ୍ଗେସ୍କର୍‌ ଏବଂ ମହୋମ୍ମଦ ରଫିଙ୍କ ଗୀତକୁ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ଗାଉଛନ୍ତି। ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ୪୧ହଜାର ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ପ୍ରତିଭାକୁ ସର୍ବସମ୍ମୁଖକୁ ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କ ପାଖରେ ଇଶ୍ୱର ପ୍ରଦତ୍ତ ଗୁଣ ରହିଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଆଗକୁ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଏସ୍‌ ଜୋରାୱତ୍‌ ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶେଆର କରିଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓ ଶେଆର କରି ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ଟିକେ ଅବସର ସମୟ ମିଳେ କୃଷକ ଭାଇମାନେ କ୍ଷେତରେ ଏମିତି ମସ୍ତି କରନ୍ତି। ଏହି ଯୋଡି ଯେମିତି ସୁନ୍ଦର ଢଙ୍ଗରେ ଗାଉଛନ୍ତି ସେଇଟା ନିହାତି ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ।

ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌କୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ, ଭାରତକୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ପ୍ରତିଭା ମିଳିଛି। ଦୁହିଁଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ସରସ୍ୱତୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସାରୁ ପତ୍ରରେ ଦୁଇମୁଣ୍ଡିଆ ସାପ

ହାଇୱେ ଡିଭାଇଡର୍‌ରେ ଚାଷ

ସିଂହ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି ଛୋଟ ପଶୁ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ୧୫ ଫୁଟିଆ ରହସ୍ୟମୟ ଜୀବ, ସମସ୍ତେ ଚକିତ

ଦୁଇ ବଡ଼ ସାପ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଲଢ଼େଇ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କୁମ୍ଭୀର ମୁହଁରୁ ଖାଦ୍ୟ ନେଇଗଲା ବାଘ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ବିରଳ ଦୃଶ୍ୟ, ବଗିଚାରେ ଅଣ୍ଡା ଦେଉଛି ଏଣ୍ଡୁଅ

ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧି ବାହାଘରରେ ଭୋଜି ପରସିଲେ ୱେଟର୍‌, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଗାଈ ଗୋଠଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇଲା କଲରା ପତରିଆ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ଭିଡିଓ, ଜଳନ୍ତା ଘର ମଧ୍ୟରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଲେ ଦୁଇ ଭାଇ

ଲଜ୍ଜା: ରୋଗୀଣା କୁକୁରକୁ ଅଳିଆ ଗଦାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲା ମାଲିକ

ବାରମ୍ବାର ଟଙ୍କା ଚୋରି କରୁଛି ଏହି କୁଖ୍ୟାତ ବିଲେଇ, ଭିଡିଓରୁ ସବୁ ଧରା ପଡ଼ିଲା