ଅଜବ ସଉକ୍‌ ଦେଖଲେ ନ ହସି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର):ସମସ୍ତଙ୍କର କିଛି ନା କିଛି ସଉକ୍‌ ରହିଛି।। ଆଉ ସଉକ୍‌ ରହିବା ବି ଭଲ। କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ କିଛି ଅଜବ ସଉକ୍‌ ଦେଖି ଆମକୁ ଲାଗେ ନା ସଉକ୍‌ ହେବତ ଏମିତି ନଚେତ୍‌ ନ ହେବା ଭଲ।  ସେମାନେ ନ ହେବା ଜିନିଷକୁ କରି ଦେଖାଇ ଦେବେ।  ଏହା ଦେଖି ଆପଣ ଭାବିବେ ସତେ ତ ଏପରି ହୋଇ ପାରିଥାନ୍ତା।  ଏହା ଟାଲେଣ୍ଟ୍‌ଠୁ କୌଣସି ଗୁଣରେ କମ୍‌ ନୁହେଁ। ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସେମିତି […]

laughing-1..

laughing-1..

Sangita Sahoo
  • Published: Saturday, 18 May 2019
  • Updated: 18 May 2019, 09:28 AM IST

Sports

Latest News

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର):ସମସ୍ତଙ୍କର କିଛି ନା କିଛି ସଉକ୍‌ ରହିଛି।। ଆଉ ସଉକ୍‌ ରହିବା ବି ଭଲ। କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ କିଛି ଅଜବ ସଉକ୍‌ ଦେଖି ଆମକୁ ଲାଗେ ନା ସଉକ୍‌ ହେବତ ଏମିତି ନଚେତ୍‌ ନ ହେବା ଭଲ।  ସେମାନେ ନ ହେବା ଜିନିଷକୁ କରି ଦେଖାଇ ଦେବେ।  ଏହା ଦେଖି ଆପଣ ଭାବିବେ ସତେ ତ ଏପରି ହୋଇ ପାରିଥାନ୍ତା।  ଏହା ଟାଲେଣ୍ଟ୍‌ଠୁ କୌଣସି ଗୁଣରେ କମ୍‌ ନୁହେଁ।

ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସେମିତି କିଛି ଅଜବ ସଉକ୍‌ର ଫଟୋ ଦେଖାଇବୁ । ସତରେ ଆପଣ ବି ଏହା ଦେଖି ନ ହସି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ।  କିଛି ଲୋକଙ୍କର ଏମିତି ଅଜବ ଫଟୋ ଏବେ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି।। ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ।

ପାଣିରେ ବସି ତାସ୍‌ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ବାଇକ୍‌କୁ ଖରାରୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ନିଆର ପ୍ରୟାସ

ଡାଟା ଟେବୁଲ୍‌ ଛୋଟ ହେଉଥିବାରୁ ଏମିତି ହେଉଛି ମୋବାଇଲ୍‌ ଚାର୍ଜ

ସିପିୟୁରେ ତାଲା

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Also Read