ମଦୁଆ ମୂଷା, ଖାଲି କରିଦେଲେ ୧୨ ବୋତଲ

ଚେନ୍ନାଇ: ମୂଷାକୁ ଘାରିଲା ମଦ ନିଶା। ନିଶା ଏତେ ଯେ, ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଲାନି। ଏକାଥରେ ଖାଲି କରିଦେଲା ୧୨ ବୋତଲ ମଦ। ମୂଷା ପୁଣି ମଦ ପିଇଦେଲା, ଏକଥା ଶୁଣି ନିହାତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିବ। ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ।

ତାମିଲନାଡୁର ନୀଳଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡାଲୁର ସହର। ଏଠାରେ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଲକଡାଉନ୍ ଲାଗୁ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅନ୍‌ଲକ୍ ହେଉଛି। ବନ୍ଦ ପଡିଥିବା ସବୁ ମଦ ଦୋକାନ ଖୋଲିଛି । ତେବେ ଟିଏଏସଏମ୍‌ସିରେ ଥିବା ଏକ ସରକାରୀ ମଦ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଲକଡାଉନ୍‌ର ଭଲ ଫାଇଦା ଉଠାଇଛନ୍ତି ମୂଷାମାନେ।

wine bottol
ମଦ ଦୋକାନରେ ୧୨ ବୋତଲ ମଦ ପିଇ ଖାଲି କରିଦେଇଛନ୍ତି ମୂଷା

ଇଣ୍ଡିଆ ଡଟ୍ କମ୍ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଏଠାରେ ଥିବା ଏକ ସରକାରୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ୧୨ ବୋତଲ ମଦ ପିଇ ଖାଲି କରିଦେଇଛନ୍ତି ମୂଷା। ସୋମବାର ଦିନ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ଦୋକାନର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ସେ ଦିନ ଦୋକାନ ଖୋଲିଥିଲେ। ୧୨ଟି ମଦ ବୋତଲ ଖାଲି ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

କର୍ମଚାରୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବୋତଲଗୁଡ଼ିକରେ ମଦ ଥିଲା, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଖାଲି ଅଛି। ତାଙ୍କ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପରେ ଟିଏଏସଏମ୍‌ସିର  ସୁପରଭାଇଜର ତଥା ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।

ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏଠାରେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ମୂଷା ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମଦ ପିଇ ବୋତଲ ଖାଲି କରିଛନ୍ତି। ମୂଷାମାନେ ଖାଲି କରିଥିବା ଏହି ମଦ ବୋତଲ ଗୁଡିକର ଦାମ୍ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା ବୋଲି ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।