ଟସ୍ ଜିତିଲେ ପନ୍ତ, ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ ଆରସିବି

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ଚଳିତ ଆଇପିଏଲର ୨୨ତମ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଉଛନ୍ତି ବିରାଟ୍ କୋହଲିଙ୍କ ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ଓ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଫଳରେ ଆରସିବି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ ।

ଉକ୍ତ ମ୍ୟାଚରେ ଉଭୟ ଦଳରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ  କରାଯାଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ଟିମରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଈଶାନ୍ତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସାମିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଆରସିବି ଦୁଇଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ । ନଭଦୀପ ସାଇନିଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରଜତ ପାଟିଦାର ଏବଂ ଡାନିଏଲ୍ କ୍ରିଷ୍ଟିଆନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଡାନିଏଲ୍ ସାମ୍ସଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ।

ଆରସିବି: ବିରାଟ୍ କୋହଲି (କ୍ୟାପଟେନ୍), ଦେବଦତ୍ତ ପାଡିକଲ, ରଜତ ପାଟିଦାର,ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍, ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ,  ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଡାନିଏଲ ସାମ୍ସ, କାଇଲ ଜେମିସନ୍, ହର୍ଷଲ୍ ପଟେଲ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ।

ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ: ପୃଥ୍ୱିୀ ଶ’, ଶିଖର ଧୱନ୍, ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍, ଋଷଭ ପନ୍ତ (କ୍ୟାପଟେନ୍), ଶିମରନ୍ ହେଟମେୟର୍, ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ୍, ଈଶାନ୍ତ ଶର୍ମା, କାଗିସୋ ରବାଡା, ଅମିତ୍ ମିଶ୍ର, ଆଭେଶ ଖାନ୍।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।