ରାତାରାତି ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଧୋନି

ଚେନ୍ନାଇ: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସର କ୍ୟାପଟେନ୍ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର୍ ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ)ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲର ୧୪ଶ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମର ଅଭ୍ୟାସ ସେସନ୍ ଚଳିତ ମାସ ୯ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ହୁଏତ ଧୋନି ବୁଧବାର ରାତିରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଠାରେ ପାଞ୍ଚଦିନର କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବେ।

ଏ ନେଇ ସିଏସକେ ତା’ର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି। ଏଥିରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ, ଥାଲାଇବା, ମାସ୍କ ଭିତରେ ହସ, ସୁପର୍ ନାଇଟ୍। ଏହା ସହ #DenComing #WhistlePodu #Yellove ହାଶଟ୍ୟାଗ୍ ଦିଆଯାଇଛି। ସେହିପରି ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଧୋନିଙ୍କୁ କେଉଁଭଳି ସ୍ୱାଗତ କରାଗଲା, ତା’ର ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ଶେଆର୍ କରିଛି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସ୍।

ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ ମଧ୍ୟ ବୁଧବାର ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ତେବେ ତାମିଲନାଡୁର ବାକି ଖେଳାଳି ପରେ ଟିମ୍ ସହ ଯୋଗଦେବେ। ସିଏସକେର ସିଇଓ ଏସ୍ ବିଶ୍ୱନାଥନ କହିଛନ୍ତି, ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିର ମାର୍ଚ୍ଚ ୯ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ, ସେମାନେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍ ଶିବିରରେ ଭାଗ ନେଇପାରିବେ। ଖେଳାଳିମାନେ ୫ ଦିନିଆ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବେ, ଯାହା ପରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହାସହ ତିନିଥର ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ମଧ୍ୟ ନିହାତି ଜରୁରୀ। ଆଇପିଏଲର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭେନ୍ୟୁର ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।