ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲ, ୨୩ରୁ ମହିଳା ଟି-୨୦ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁଜରାଟର ଅହମଦାବାଦରେ ଥିବା ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୨ର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ। ବିସିସିଆଇର ସମ୍ପାଦକ ଜୟ ଶାହ ଏନେଇ ଆଜି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ମେ’ ମାସ ୨୯ ତାରିଖରେ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଫାଇନାଲ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସେହିପରି କୋଲକାତା ଓ ଅହମଦାବାଦରେ ପ୍ଲେ-ଅଫ୍ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଗୁଡ଼ିକ ଖେଳାଯିବ।

୨୪ ତାରିଖରେ କ୍ୱାଲିଫାୟାର-୧ ମ୍ୟାଚ୍ କୋଲକାତାର ଇଡେନଗାର୍ଡ଼େନରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ୨୫ ତାରିଖରେ ଏଠାରେ ଏଲିମିନେଟର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ୨୭ ଓ ୨୯ ତାରିଖରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଯଥାକ୍ରମେ କ୍ୱାଲିଫାୟର-୨ ଓ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ। ଆଇପିଏଲ୍ ଲିଗ ମ୍ୟାଚ ୨୨ ତାରିଖରେ ସରିବ। ଏହାପରେ ପ୍ଲେ-ଅଫ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲରେ କରୋନା ଯୋଗୁ କେବଳ ମୁମ୍ବାଇ ଓ ପୁଣେରେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏବେ କୋଲକତା ଓ ଅହମଦାବାଦରେ କ୍ୱାଲିଫାୟର ଓ ଫ୍ୟାନ ମ୍ୟାଚ୍ ହେବ। ସେହିପରି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖେଳ ଦେଖିବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିପାରେ।

୨୪ ତାରିଖ କ୍ୱାଲିଫାୟାର-୧- କୋଲକାତା

୨୫ ତାରିଖ-ଏଲିମିନେଟର- କୋଲକାତା

୨୭ ତାରିଖ କ୍ୱାଲିଫାୟାର-୨- ଅହମଦାବାଦ

୨୯ ତାରିଖ ଫାଇନାଲ- ଅହମଦାବାଦ

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମହିଳା ଟି-୨୦ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବା ଆଇପିଏଲ୍ ଚଳିତ ମାସ ୨୩ ତାରିଖରୁ ୨୮ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପୁଣେରେ ହିଁ ଖେଳାଯିବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।