ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ୍‌ ହେଲା Moto G6 Plus

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ( ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର୍‌): ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଲେନେଭୋର ଆଉ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି। ଏହା ହେଲା ମୋଟୋରୋଲାର Moto G6 Plus । ଏହା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ଚଳିତବର୍ଷ ଜୁନ୍‌ରେ Moto G6 ଓ Moto G6 Playକୁ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା। କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ Moto G6 Plusର ମୂଲ୍ୟ ୨୨,୪୯୯ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି।
6GB ରାମ୍‌ ଓ 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍‌ କାପାସିଟି ଭେରିଏଣ୍ଟରେ ଏହାକୁ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। କେବଳ ଇଣ୍ଡିଗୋ ବ୍ଲାକ୍‌ କଲର୍‌ ଅପସନ୍‌ରେ ଏହାକୁ ବଜାରକୁ ଛଡ଼ାଯାଇଛି।
ଆମାଜନ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୱେବସାଇଟ୍‌, ମୋଟୋ ହବ୍‌ ଓ ମୋଟୋରୋଲାର ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ ରିଟେଲର୍‌ ପାର୍ଟନର୍ସଙ୍କ ପାଖରୁ ଏହାକୁ କିଣି ହେବ।
Paytm Mall ଗ୍ରାହକ ଆପ୍‌ ଜରିଆରେ ମୋବାଇଲ୍‌ କିଣିଲେ ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ଦିଆଯାଉଛି। ସେହିପରି ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୯୮ ଓ ୨୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜରେ ୪୪୫୦ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ଦିଆଯାଉଛି।
ଡୁଆଲ୍‌ ସିମ୍‌ ନାନୋ ସପୋର୍ଟ ବାଲା ଏହି ଫୋନ୍‌ Android 8.0 orioରେ ଚାଲୁଛି। ଶୀଘ୍ର ଏଥିରେ Android P ଅପ୍‌ଲୋଡ଼ କରାଯିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି।
ଏଥିରେ 18:9 ରେସିଓ ସହ 5.93 ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍‌ ଏଚ୍‌ଡି ପ୍ଲସ୍‌ (1080×2160 pixels) ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ଦିଆଯାଇଛି। 6GB ରାମ ଓ Adreno 508 GPU ସହ 2.2GHz Octa-core snapdragon 630 processor ଦିଆଯାଇଛି।
ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ G6 Plus ରିୟରରେ ଡୁଆଲ୍‌ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା 12 Megapixel ଓ ସେକେଣ୍ଡାରୀ କ୍ୟାମେରା 5 Megapixelର ରହିଛି। ସେହିପରି ଫ୍ରଣ୍ଟ କ୍ୟାମେରା 8 Megapixelର ରହିଛି। ଉଭୟ ଫ୍ରଣ୍ଟ ଓ ରିୟରରେ ସେଲ୍‌ଫି ସୁବିଧା ରହିଛି।
ଏହାସହ ଏଥିରେ 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB Type-C, NFC ଓ 3.5mm audio jackର ସପୋର୍ଟ ରହିଛି। ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ 3,200mAh ରହିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବଦଳିବ କି ଝିଅଙ୍କ ସର୍ବନିମ୍ନ ବିବାହ ବୟସ? ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କ’ଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଗୋଟେ ପାଦ, ମୁକ୍ତ ଚିନ୍ତା ଆଡ଼କୁ…

ଫଡନାଭିସଙ୍କୁ ବିଜେପିର ବିହାର ଦାୟିତ୍ୱ

ଜିଆଙ୍କ ମା’କୁ ମାରିଦେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ

କମଳା ହାରିସଙ୍କୁ ଅମୂଲର ନିଆରା ଶୁଭେଚ୍ଛା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କଲା ସିବିଆଇ

ସୋନୁଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଜୀବନ ପାଇବେ ୩୯ ଶିଶୁ

୬ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଚୋରାଉଥିଲେ ସାନିଟାଇଜର, କ୍ୟାମେରା ଦେଖି କଲେ ଏମିତି କାମ

ଆମିରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କରିନା

ଧୋନିଙ୍କ ଭଳି ହେଲିକପ୍ଟର ଶଟ୍ ମାରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ୭ ବର୍ଷର ପରୀ

କୋର୍ଟ ଅବମାନନା ମାମଲାରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଭୂଷଣ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ, ସିଜେଆଇଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଅପମାନିତ