ଶଙ୍ଖ ଭିତରେ ଶଙ୍ଖ!

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

bjd

bjd

Debendra Prusty
  • Published: Thursday, 03 November 2022
  • Updated: 03 November 2022, 11:27 AM IST

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

https://youtu.be/wIQrSmlIeMY

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଶଙ୍ଖ ଭିତରେ ଶଙ୍ଖ!

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

bjd

bjd

Debendra Prusty
  • Published: Thursday, 03 November 2022
  • Updated: 03 November 2022, 11:27 AM IST

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

https://youtu.be/wIQrSmlIeMY

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଶଙ୍ଖ ଭିତରେ ଶଙ୍ଖ!

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

bjd

bjd

Debendra Prusty
  • Published: Thursday, 03 November 2022
  • Updated: 03 November 2022, 11:27 AM IST

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

https://youtu.be/wIQrSmlIeMY

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଶଙ୍ଖ ଭିତରେ ଶଙ୍ଖ!

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

bjd

bjd

Debendra Prusty
  • Published: Thursday, 03 November 2022
  • Updated: 03 November 2022, 11:27 AM IST

ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ସମୀକରଣ। ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବିଜେଡି ଦଳର ବଡ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କଟିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଗକୁ କଣ ଏସଏଚଜିମାନେ ବିଜେଡିର ମଙ୍ଗ ଧରିବେ? ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କାଟି ଦଳ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଲା କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

https://youtu.be/wIQrSmlIeMY

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos