୨୨ ଅଗଷ୍ଟ, ଶନିବାର: ଅନ୍ୟକୁ ଦେଇଥିବା କଥା ରଖିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡ଼ିବ

ମେଷ: ସବୁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦିନଟି କାଟିବେ।

ବୃଷ: ପ୍ରତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆବଶ୍ୟକତା ଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ପରିବାରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବେ। ଆଜି ମିଠା ଖାଇ ଘରୁ ବାହାରନ୍ତୁ, ସୁଫଳ ମିଳିବ।

କର୍କଟ: ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ପ୍ରତିଟି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ। ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ।

ସିଂହ: ଘର ପାଇଁ ହାତଖୋଲା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଅନ୍ୟକୁ ଦେଇଥିବା କଥା ରଖିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡ଼ିବ। ଖାଦ୍ୟପେୟ ଠିକ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: ହାତକୁ କିଛି ଅର୍ଥ ଆଗମନର ସୂଚନା ରହିଛି। ନିଜ ଉପରେ ଭରସା ବଢ଼ିବ। ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ତୁଳା: ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ ବାକି ରହିଯିବ। ପ୍ରତିକାର- ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା: ସମ୍ମାନିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ। ନିଜର ଦକ୍ଷତା ଓ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। କଳ୍ପନାବିଳାସୀ ହେବେ।

ଧନୁ: ଅସଜଡ଼ା କାମ ଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଲାଗିବେ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପରିବେଶରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ।

ମକର: ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ସୁସମ୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତି ସହ ମନବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ: ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ପରିଶ୍ରମ ଜନିତ କ୍ଲାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମୀନ: ପରିବାରରେ ଖୁସି ବଜାୟ ରହିବ। କଳ୍ପନା ଭିତରେ ବୁଡ଼ିରହି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ସବୁ ଦିଗରୁ ଆଦର ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।