କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଉପରେ କାହିଁକି ରାଗିଥିଲେ ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ଜେଜେବାପା

ମୁମ୍ବାଇ: ସବୁବେଳେ ବିବାଦରେ ରହୁଥିବା କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ୍ ଆଜି ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ନେବାକୁ ବଡ ବଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ବି ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡୁଛି। ଦିନେ ଛୋଟ ରୋଲ୍‌ଟିଏ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପଛରେ ଦୌଡୁ ଥିବା କଙ୍ଗନା ଆଜି ବହୁତ ଆଗରେ। ହେଲେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ, ନିଜ ଅଭିନୟର ଯାଦୁରେ ମତୁଆଲା କରୁଥିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ପରିବାରରୁ ଉଠିଥିଲା ବିରୋଧର ସ୍ୱର। ନିଜର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ଜେଜେବାପା ଏମିତି ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଯେ, କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ସରନେମ୍‌ ବଦଳାଇବାକୁ କହି ଦେଇଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ଉଠିଥିବା ଅଦିନିଆ ଝଡ଼ ସମ୍ପର୍କରେ।

kangna-imran-kissing‘ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର’ ଜରିଆରେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ପ୍ରଥମେ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ କଙ୍ଗନା। ଏଥିରେ ତାଙ୍କର କୋ-ଆକ୍ଟର ଥିଲେ କିସିଂ ଷ୍ଟାର ଇମରାନ ହାସମି। ଫିଲ୍ମକୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ଜେଜେବାପା ଦେଖିଥିଲେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ରାଗରେ ବାପା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ରାଗ ଚରମ ସୀମାରେ ଥିଲା। ନିଜ ସରନେମ୍‌ ବଦଳାଇ ଦେବାକୁ ସେ ରୋକ୍‌ଠୋକ୍‌ କଙ୍ଗନାକୁ ଜଣାଇଥିଲେ। କାରଣ ଥିଲା ଫିଲ୍ମରେ ଥିବା ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌। ଏଥିରେ କଙ୍ଗନା ଓ ଇମରାନଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଓ କିସ୍‌ ସିନ୍‌ ଥିଲା। ଯାହା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବାପା ଓ ଜେଜେବାପାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହୋଇ ନଥିଲା। ତେବେ କିଛିଦିନ ପରେ ଏହି ଘଟଣା ଥଣ୍ଡା ପଡି ଯାଇଥିଲା ଓ ଘରର ସ୍ଥିତି ଆପେ ଆପେ ଠିକ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଙ୍ଗନା ନିଜେ ଏନେଇ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଜେଜେବାପା ଜଣେ ଆଇପିଏସ୍‌ ଅଫିସର ଥିଲେ। ସେ ନୀତିନିୟମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି। ଏପରିକି ଘରେ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଇପିଏସ୍‌ ଅଫିସରଙ୍କ ପରି ହୁକୁମ୍‌ ଚଲାନ୍ତି। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ମୋର ଏପରି କିସ୍‌ ସିନ୍‌ ଦେବା ପସନ୍ଦ ହୋଇ ନଥିଲା ଓ ସେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହିମାଂଶି: ୩ ଘଣ୍ଟା ନେବାକୁ ପଡ଼େ ଅକ୍ସିଜେନ୍

ପରଦାରେ ଏକାଠି ଧମାକା କରିବେ ଏହି ଦୁଇ ସୁପରଷ୍ଟାର୍

ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ଗୁଜବକାରୀ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ କହିଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ମାମଲା

ଜୁଲାଇ ୧୩ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହିସବୁ ସିରିଏଲ୍

ରଣବୀରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଫ୍ୟାନ୍ ଦେବେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର

ନିଜ କଫିନ୍‌ର ଟଙ୍କା ବି ଦେଇ ଯାଇଥିଲେ ସରୋଜ୍‌ ଖାନ୍‌ !

ଶୋ’ରେ ଚାଲିଲା ‘ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ରେପ୍‌ ସିନ୍‌’ ଉପରେ ଗପ: ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେଲେ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର

ଗଲୱାନ୍‌ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ କରିବେ ଅଜୟ

ବାହାହେଲେ ଗୌତମ‌-ଉର୍ବଶୀ!

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଇଶା