ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଈଶା

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ନମ୍ବରୱାନ କୋଟିପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ଝିଅ ଈଶା ଅମ୍ବାନୀ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହେଁ ପ୍ରଯୋଜିକା ହିସାବରେ ସେ ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିବେ । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଈଶା କରନ୍ ଜୋହରଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ‘ବ୍ୟାଟେଲ ଅଫ ସାରାଗଡ଼ି’ ନାମକ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାନ କରନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ  ନିର୍ମାଣ କରିବାର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରେ ସଲମାନ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ ।

ଏ ନେଇ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବୁର କରନ ଜୋହରଙ୍କ ସହ ଈଶା ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ଏକ ବିଶେଷ ସାକ୍ଷାତକାର ହୋଇଥିଲା। ଆଲୋଚନା ପରେ ଈଶାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଖୁବ୍ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସେ ନିଜେ ଏହାକୁ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମଟି ୧୮୯୭ ମସିହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୨ରେ ସାରାଗଡ଼ି ଯୁଦ୍ଧକୁ ନେଇ ତିଆରି ହେବ । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଖିଲାଡ଼ି କୁମାର ଅକ୍ଷୟ । ତାଙ୍କ ସହିତ ରାଜକୁମାର ସନ୍ତୋଶୀ ଓ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ଭାରତର ନମ୍ବର ୱାନ କୋଟିପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ହେଉଛନ୍ତି ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ । 1991 ମସିହାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଈଶା ଆମେରିକାର ୟାଲି ୟୁନିଭର୍ସିଟିରୁ ସାଇକୋଲୋଜି ଓ ସାଉଥ ଏସିଆନ ଷ୍ଟଡିରେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ପାସ କରିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଟୋବର 2014 ମସିହା ଠାରୁ ସେ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ ଓ ଜିଓ କମ୍ପାନୀର ବୋର୍ଡ ଅଫ ଡାଇରେକ୍ଟର ପଦ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି ।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କରୋନା

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜରକୁ ଜେରା

ପିରୁ ହ୍ରଦ ନିକଟରୁ ନିଖୋଜ ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋଏଲ୍ ଓ ପୂରା ପରିବାକୁ କୋରୋନା

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ନାଁରେ ନାମକରଣ ହେଲା ଛକ ଓ ରାସ୍ତାର ନାଁ

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର୍ ଶେଆର୍ କରି ସଚେତନ କରାଇଲା ପୁଲିସ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଓକିଲ ନିଯୁକ୍ତ କଲେ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ

‘ହମ୍ କଲାକାର ହୈ’ ଜରିଆରେ ସବୁ କଳାକାରଙ୍କୁ ଅନୁପମଙ୍କ ସଲାମ୍

‘ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ହତ୍ୟା ପଛରେ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମ୍ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ’

ମୁମ୍ବାଇର ଗୋଟେ ଚଲ୍‌ରେ କଟିଥିଲା ସରୋଜଙ୍କ ପିଲାଦିନ, ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା କାମ

ଐଶ୍‌ଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ରାଗି ଯାଇଥିଲା ବଚ୍ଚନ ପରିବାର