‘କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଛନ୍ତି’

ମୁମ୍ୱାଇ: ‘ଖାଲି ବଲିଉଡ ନୁହେଁ କ୍ରିକେଟରେ ବି ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ରହିଛି। ମୁଁ କେକେଆର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ କୋଲକାତା ଯାଇଥିଲି। ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ପାର୍ଟି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେହି ପାର୍ଟିକୁ ଯାଇଥିଲି। ସେହି ପାର୍ଟିରେ ମୁଁ ଅନେକ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲି, ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ବି ଥିଲେ। ଆମେ ସମସ୍ତେ ମଜା ମସ୍ତି କରିବା ସହିତ ନାଚିଥିଲୁ। ହେଲେ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ନାଚିବା ପରେ ଥକି ଯାଇଥିଲି। ପରେ ଓ୍ୱାଶ ରୁମକୁ ଯାଇଥିଲି। ହେଲେ ସେଠାରେ ଯାହା ଦେଖିଲି ତାହା ଦେଖି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି”। ଏକା ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ଏଭଳି ମତ ରଖିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶାର୍ଲିନ ଚୋପ୍ରା।

ତେବେ ସେ  କାହାରି ନାମ ପ୍ରକାଶ କରି ନାହାନ୍ତି। ଏନସିବି ଯଦି ପଚାରିବ ତାହେଲେ ସେ କହିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କ୍ରିକେଟ୍ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଧଳା ପାଉଡର ଅର୍ଥାତ୍ କୋକେନ୍ ନିଅନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ନାଁ ଆସୁଛି ତାଠୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି କାରବାରରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଶାର୍ଲିନ କହିଛନ୍ତି।

ନାର୍କୋଟିକ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋର କାମକୁ ସେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବଲିଉଡ ପରେ କ୍ରିକେଟର ପାଳି ପଡ଼ିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏନସିବି ସମନ କରିବା ବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି କ୍ୱାନ କମ୍ପାନୀର ନାମ। ଏହାକୁ ନେଇ ଶାର୍ଲିନ କହିଛନ୍ତି, କ୍ୱାନର ମାଲିକ ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ବ୍ୟକ୍ତି। ସେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନଥିଲେ। ହେଲେ ସମସ୍ତ କଥା ବୁଝାବୁଝି କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ହାବଭାବ ଭଲ ଲାଗିନଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟ୍ୱିନ ସିଟିରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା

ବିଜୁଳି ଦର ବୃଦ୍ଧିର ପ୍ରତିବାଦ; ଆଜି ୧୫ ମିନିଟ୍‌ ପାଇଁ ଲାଇଟ୍‌ ବନ୍ଦ ଆହ୍ୱାନ

କଙ୍ଗନା ଓ ତାଙ୍କ ଉଭଣୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ପୁଲିସ୍‌, ପଠାଇଲା ସମନ

ଏନଡିଏକୁ ଅଲବିଦା କହିଲେ, ମମତାଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇଲେ ଫେରାର ବିମଳ ଗୁରୁଙ୍ଗ

କେନ୍ଦ୍ର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବୋନସ ଘୋଷଣା କଲେ ମୋଦି ସରକାର

କରୋନା ଟିକାର ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଜାଣିଶୁଣି ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମିତ କରିବ ଏହି ଦେଶ

ଦୁଃଖ ଦେଉଛି ଗାଟେଣୀ ନଦୀ; ବର୍ଷା ବଢ଼ିଲେ ବଢ଼ୁଛି ଚିନ୍ତା

ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସିବେ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଦୁଇ ପ୍ରମୁଖ ମନ୍ତ୍ରୀ

ସିନ୍ଧ ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ସେନାର ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ, କରାଚିରେ ‘ଗୃହଯୁଦ୍ଧ’

ଚାଇନିଜ୍ ସେନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲା ଭାରତୀୟ ସେନା

ଘର ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ, ତୀର ମାଡ଼ରେ ଟଳିପଡ଼ିଲେ

ଲାଲ୍‌ବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ; ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ମୁଣ୍ଡ ଗଡ଼ାଇଲେ