ପିସିସି ମିଡିଆ କମିଟି ପୁର୍ନଗଠିତ: ଗଣେଶ୍ୱର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ସତ୍ୟ ଆବାହକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଓଡ଼ିଶା ପିସିସି ସଭାପତି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ପିସିସି ମିଡିଆ ଓ କମ୍ୟୁନିକେସନ କମିଟିର ପୁର୍ନଗଠନ ହୋଇଛି । କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଅନୁମୋଦନରେ ୨୩ ଜଣିଆ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଓଡ଼ିଶା ପିସିସି ମିଡ଼ିଆ କମିଟି ଗଠନ ହୋଇଛି । କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଗଣେଶ୍ୱର ବେହେରା ଏହାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଥିବାବେଳେ ସତ୍ୟପ୍ରକାଶ ନାୟକ ଆବାହକ ଓ ଦୀପକ କୁମାର ମହାପାତ୍ର ସଂଯୋଜକ ରହିଛନ୍ତି।

ଏଆଇସିସି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମିଡିଆ କମିଟିରେ ବିଧାୟକ ତାରାପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି, ସୁରେଶ କୁମାର ରାଉତରାୟ, ଅଧୀରାଜ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସମେତ ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାହୁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଦାଶ, ଦେବାଶୀଷ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଆର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର, ମନୋଜ ମହାପାତ୍ର, ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର ବେଉରା, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଶତପଥୀ, ସୁଦର୍ଶନ ଦାସ, ବିନାୟକ ଦାସମହାପାତ୍ର, ଡଃ ହମିଦ୍ ହୁସେନ, ସସ୍ମିତା ବେହେରା, ଗୋବିନ୍ଦ୍ର ଚନ୍ଦ୍ର ଭୂୟାଁ, ପଦ୍ମାକର ଗୁରୁ, ଶୁଭଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡା, ଅମୀୟ ପାଣ୍ଡବ, ରଜନୀ ମହାନ୍ତି ଓ ନିଶିକାନ୍ତ ମିଶ୍ର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି।

ରାଜ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସ ସଂଗଠନ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ନିଜର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ହରାଇବାକୁ ବସିଥିବାବେଳେ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଦଳ ଏବେ ନିଜର ପିସିସି ମିଡିଆ କମିଟିକୁ ପୁର୍ନଗଠନ କରିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।