ଜୁନ୍ ୨, ମଙ୍ଗଳବାର: ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ମେଷ: ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜୟ ସ୍ୱୀକାର କରିବେ ଓ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ। ରାଜନେତାମାନେ ବହୁ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ନିଜ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ।

ବୃଷ:  ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବେ ଓ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ସନ୍ତାନସନ୍ତତିମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ମହିଳାମାନେ ପରିବାର ପ୍ରତି ଯତ୍ନଶୀଳ ହେବେ।

ମିଥୁନ: ସାମାନ୍ୟ ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବନ୍ଧୁବର୍ଗରେ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖାଦେବ। ସଞ୍ଚିତ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହୋଇଯିବ। ଫଳରେ ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତା ଦେଇ ଗତି କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

କର୍କଟ: ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। କର୍ମମୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପାଇବେ। ନୂତନ ଯାନବାହନ କ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।

ସିଂହ:  ଆଶା କରୁଥିବା ଦିଗରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦପଦବୀ ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହେବେ।
ଦେବୀମା’ଙ୍କ ସିନ୍ଦୂର ନିଜ ମଥାରେ ଲଗାନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: ଦେହ ଓ ମନ ସୁସ୍ଥ ରହିବ। ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସରସ, ସୁନ୍ଦର ହେବ। ସମାଜରେ ମାନସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। ଶ୍ରୀଗଣେଶଙ୍କ ପାଖରେ ୭ଟି ଦୁବ ଓ ୭ଟି ବରକୋଳି ପତ୍ର ଚଢ଼ାନ୍ତୁ, ସୁଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ତୁଳା: ଅଯଥା ବ୍ୟୟ କରିବେ। ବୃଥା ଭ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ଥକି ପଡ଼ିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ  ଆଶାନୁରୂପ ଲାଭ ପାଇବେ ନାହିଁ।

ବିଛା: ଲୋକସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଓ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ଧନୁ: ବକେୟା ଅର୍ଥ ହସ୍ତଗତ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖାଦେବ। ନିଜର ମାର୍ଜିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ। ଜଗିରଖି ଚଳନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଶରୀରରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ।

ମକର: ପୁରାତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ତେଣୁ ବେଶ୍ ଖୁସି ହେବେ।  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ମନ ଦେବେ।
ଯାତ୍ରା କଲାବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ଅଯଥାରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବି ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନା ଦୋଷରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ହଠାତ୍ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇପାରେ।

ମୀନ: ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଜମିଜମା ସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲରେ ଭଲରେ ହୋଇଯିବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।