ସ୍ୱପ୍ନ ହେଲା ସତ: ନାଲି ଲେହେଙ୍ଗାରେ ବେଦୀକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସୋନମ, ଦେଖନ୍ତୁ କିଛି ଝଲକ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବାଜିଲାଣି ସାହାନାଈ। ସବୁଠି ଉତ୍ସବର ମାହୋଲ। ବ୍ୟାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି ବି ରେଡ୍ଡି। ସାଙ୍ଗ ସାଥୀ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ଫିଲ୍ମଷ୍ଟାରଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସମସ୍ତ ଅତିଥି ସେଲିବ୍ରେଟ୍‌ ମୁଡ୍‌ରେ। ମାତ୍ର ଆଉ କିଛି କ୍ଷଣର ଅପେକ୍ଷା ।  ବେଦୀରେ ବସିବାକୁ  ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦରୀ ସୋନମ। ଦୀର୍ଘଦିନର ପ୍ରତିକ୍ଷା ପରେ ଆଜି ସୋନମ  ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇରେ ହେଉଛି ବାହାଘର। ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ରିତୀନିତୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ବର ଓ କନିଆ ବେଶରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଝଲକ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ସାରିଲାଣି। ଆନନ୍ଦ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ସେରେୱାନୀ ପିନ୍ଧି ପୂରା ପରଫେକ୍ଟ ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଆଉ ସୋନମ୍‌ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ଓ ଅଳଙ୍କାରରେ ସାଧବ ବୋହୂପରି ଦିଶୁଛନ୍ତି।

ବିବାହ ପଞ୍ଜାବୀ ରିତିନୀତିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।  ଏହି ଉତ୍ସବ ସୋନମ୍‌ କପୁରଙ୍କ ମାଉସୀଙ୍କ ଘରେ ହେବ।  ପରି ରାଇଜ ପରି ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ରଙ୍ଗବେରଙ୍ଗ ଫୁଲରେ ଝଲସୁଛି ବାହା ମଣ୍ଡପ।

ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ୍‌ ବିବାହ ସଂଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ।  ସଂଗୀତ ଓ ମେହେନ୍ଦୀ ଭଳି ବାହାଘରକୁ ବି ବଲିଉଡ୍‌ କଳାକାର ମାନଙ୍କ ସୁଅ ଛୁଟୁଛି। ନିକଟରେ ସୋନମ୍‌ ବେଦିକୁ ଆସିବାର ଭିଡିଓ ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଦେଖିବା ସେହି ଭିଡିଓଟି।