ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଛି ବର୍ଷା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି। ଗତକାଲିଠୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ବର୍ଷାକୁ  ଯୋଗୁଁ ଦିଲ୍ଳୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଣି ଜମିଛି । ତୋଗଲୋକାବାଦ୍,  ଚାଣକ୍ୟପୁରୀ, ଜନକପୁରୀ, ପୁରୁଣା ଦିଲ୍ଲୀ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ରାସ୍ତା  ଉପରେ ପାଣି ସୁଅ କାଟୁଛି । ଫଳରେ ଏହାର ସିଧା ପ୍ରଭାବ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଚଳାଚଳ  ଉପରେ ପଡ଼ିଛି । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ବି ପାଣି ଜମିଛି । ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକି ରହିବି ଯୋଗୁଁ […]

rain

rain

Tapas Behera
  • Published: Sunday, 09 October 2022
  • Updated: 09 October 2022, 08:22 PM IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି। ଗତକାଲିଠୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ବର୍ଷାକୁ  ଯୋଗୁଁ ଦିଲ୍ଳୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଣି ଜମିଛି । ତୋଗଲୋକାବାଦ୍,  ଚାଣକ୍ୟପୁରୀ, ଜନକପୁରୀ, ପୁରୁଣା ଦିଲ୍ଲୀ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ରାସ୍ତା  ଉପରେ ପାଣି ସୁଅ କାଟୁଛି । ଫଳରେ ଏହାର ସିଧା ପ୍ରଭାବ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଚଳାଚଳ  ଉପରେ ପଡ଼ିଛି । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ବି ପାଣି ଜମିଛି । ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକି ରହିବି ଯୋଗୁଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜାମ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି  ହୋଇଛି।

ସେହିପରି ହରିୟାଣାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି।  ହରିୟାଣାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମୁଶଳଧାରାରେ  ବର୍ଷା ହୋଇଛି । ବିଶେଷ କରି ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଜଳବନ୍ଦୀ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।   ଏପରିକି ରାଜପଥ ଗୁଡ଼ିକରେ ପ୍ରବଳ ପାଣି ଜମି ରହିଥିବାରୁ ଲୋକେ ନାହିଁ  ନଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ରାସ୍ତା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି , ସେଠାରେ ସ୍ଥିତି ସଂଗୀନ ହୋଇଛି  ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଲୋକେ ଯାତାୟତରେ  ସମସ୍ୟା ଭୋଗୁଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos