ପୁଲିସ୍ ସୁରକ୍ଷା ସତ୍ତ୍ୱେ ବୋମା ମାଡ଼‌ କଲେ, ଫେରାର ହୋଇଗଲେ

ଖୋର୍ଦ୍ଧା(ବଳରାମ ଲେଙ୍କା) : ପୁଲିସ୍‌  ସୁରକ୍ଷା ସତ୍ତ୍ୱେ ବୋମା ମାଡ଼ କଲେ, ଆଉ ତା’ ପରେ ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଫେରାର ବି ହୋଇଗଲେ। କେବଳ ଦେଖିବା ଛଡ଼ା ପୁଲିସ୍‌ ଆଉ କିଛି କରିପାରି ନ ଥିଲା। ପୁଲିସ୍‌ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଘର ଉପରକୁ ୪ଟି ବୋମା ମାଡ଼ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ବି କାବୁ କରି ପାରି ନ ଥିଲେ ପୁଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ। ସିସିଟିଭିରେ ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ପୁଲିସ୍‌ ହାତ ଖାଲି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,  ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ଦଳେଇପୁଟ ଗ୍ରାମର ହୃଦାନନ୍ଦ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ପରିବାର ଉପରକୁ ପୂର୍ବରୁ ଗତ ୧୧ ଓ ୧୮ ତାରିଖରେ ୨ଟି ବୋମା ମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଉକ୍ତ ପରିବାରକୁ ପୁଲିସ୍‌ ତରଫରୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ୪ ପୁଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ପରିବାରକୁ ରାତିରେ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ।

ମାତ୍ର ପୁଲିସ୍‌  ଉପସ୍ଥିତି ସତ୍ତ୍ୱେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ପୁଣି ବୋମା ମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା। ୪ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଚାଲି ଚାଲି ଆସି ଉକ୍ତ ଘର ଉପରକୁ ୪ଟି ବୋମା ଫୋପାଡ଼ି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏଥିରେ କେହି ଆହତ ହୋଇ ନ ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

କିନ୍ତୁ ବୋମା ମାଡ଼ ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟ ଓ ଆତଙ୍କ ଖେଳି ଯାଇଛି। ସିସିଟିଭିରେ ବୋମା ମାଡ଼ ବେଳର ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ। ବୋମା ମାଡ଼ ପରେ ନିଜେ IIC ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବୋମା ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,  ଦୃଦାନନ୍ଦଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଗ୍ରାମର ଆଉ ଏକ ପରିବାର ସହିତ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଜମିଜମା ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଫଳରେ ଉକ୍ତ ପରିବାର ଏପରି ବୋମା ମାଡ଼ କରୁଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ନିଲମ୍ବନ ବିରୋଧରେ ଧାରଣାରେ ଆଠ ସାଂସଦ, ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ ଠପ୍

ହଂସୁଆରେ ଭାସୁଛି ମାଆର ମୃତଦେହ, ଆଉ ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ଝିଅ

ସଂସଦ ପହଞ୍ଚିଲା କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ ମାମଲା, ପାଏଲଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ରୁପା ଗାଙ୍ଗୁଲି

ରିଆ ଜଣେ ଛୋଟ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀ ନୁହନ୍ତି: ଏନସିବି ମୁଖ୍ୟ

ରାଜ୍ୟସଭାରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଆଚରଣ ସଂସଦର ଗାରିମାକୁ ନଷ୍ଟ କରିଛି: ରାଜନାଥ

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ହରିବଂଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଲେ ବିରୋଧୀ

ଭାରତୀୟ କୂଟନୀତିଜ୍ଞଙ୍କୁ ଭିସା ଦେଲାନି ପାକିସ୍ତାନ

ଶତକୀୟ ବିଜୟ ସହ କ୍ୟାପଟେନ୍ କୁଲଙ୍କ ସଫଳ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍

କୃଷି ବିଲ୍‌କୁ ବିରୋଧ କଲା ବିଜେଡି

ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୭୦୦ ଟପିଲା

ଆରମ୍ଭ ମ୍ୟାଚରେ ହାରିବା ପରେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ମୁମ୍ୱାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଫ୍ୟାନ୍ !

ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟରୁ ଆଇପିଏଲ ଆରମ୍ଭ କଲା ଚେନ୍ନାଇ