୨୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ବୁଧବାର: ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟିପାରେ

ମେଷ: ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡ଼ିବ।

ବୃଷ: ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟିପାରେ। ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ। ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇବେ। ଆୟ ବଢ଼ିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

କର୍କଟ: ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲରେ ଭଲରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଅଫିସ୍‌ରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ବାଦ-ବିବାଦଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ: ଦିନଟି ମିଶ୍ର ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ନିଜ କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଇପାରେ। ସେଥିପାଇଁ ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଜଳାଶୟଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ତୁଳା: ହସଖୁସିରେ ଦିନଟି କଟିବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବେ। ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ।

ବିଛା: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। କାହାକୁ କଟୁ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ମନୋବୃତ୍ତି ରଖନ୍ତୁ।

ଧନୁ: ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ନ କଲେ ଭଲ। ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଇପାରେ। କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଆଶା ମୁତାବକ ହୋଇନପାରେ। ବନ୍ଧୁମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଇପାରେ। ବାଦ-ବିବାଦଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନହେଲେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନହାନି ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ପାଟି ଖୋଲିବେନି।

ମୀନ: ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଧନଲାଭ ହେବ। ତେବେ ସେହି ଅନୁସାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବି ବଢ଼ିବ। ଟିକେ ଦେଖିଚାହିଁ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ।