୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ରବିବାର: ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ

ମେଷ: ଆର୍ଥିକ ନେଣଦେଣ ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ କାହା ସହିତ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ। ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ: ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଫୂର୍ତ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି।

ମିଥୁନ: କଥା ଓ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଯେମିତି କାହାକୁ କଷ୍ଟ ନ ଦିଏ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳୀକୁ ଯାଆନ୍ତୁ, ମନରେ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।

କର୍କଟ: ଦିନଟି ମିଶ୍ର ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଉଭୟ ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ।

ସିଂହ: ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ବିଦେଶରୁ କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର ଆସିପାରେ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ ଓ ଏଥିପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ତୁଳା: ଅଯଥା କଥାରେ ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଶନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାହାକୁ ବାଧିଲା ଭଳି କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସତର୍କ ରହି ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା: ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି କଟିବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଇବେ।

ଧନୁ: ଦିନଟି ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସମାଜରେ ମାନସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖ ମାଡ଼ିବେନି।

ମକର: କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅବଶ୍ୟ ନିଅନ୍ତୁ। କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବେଶ୍ ଭଲ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ। କିଛି ଆଶା ପୂରଣ ହୋଇନପାରେ। କୌଣସି ଦାମୀ ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ। ସେ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସମାପ୍ତ ହେବ।