ଚାକିରକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ରହିଛି

ମେଷ: କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ବା ଋଣ ବି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଯଥା ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ। ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ: ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିବ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିପାରନ୍ତି। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ: ଚାକିରକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ରହିଛି। ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ। ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ।

କର୍କଟ: ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ପରିବାରରେ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ଆଜି ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବାକୁ ଭୟ କରିବେ।

ସିଂହ: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଧିକ ରାଗିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଅଫିସ୍‌ରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉତ୍ତମ କାମ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ୱଚ୍ଛଳ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଅନୁଯାୟୀ କାମ ହେଉ ନାହିଁ ତା’ହେଲେ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ତୁଳା: ଧନହାନି ଯୋଗ ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ କାରଣରୁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଓ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ।

ବିଛା: କମ୍‌ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ତେବେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ: ଉଚ୍ଚାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲା ବେଳେ ସଂଯମ ଆଚରଣ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ମକର: କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ସମାଧାନ ହେବ। ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ। କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ଦୂର ହେବ।

କୁମ୍ଭ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ସଂପର୍କରେ ଫାଟ ଥିଲେ ଦୂର ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସନ୍ତାନସନ୍ତତିଙ୍କୁ ନେଇ ଲାଗି ରହିଥିବା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଅଟିକ ରହିଥିବା କାମ ପୂରା ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍‌ଠାକ୍ ରହିବ।

 

 

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।