୧୫ ଡିସେମ୍ବର, ମଙ୍ଗଳବାର: ମାଗଣାରେ କୌଣସି ଦ୍ରବ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ମେଷ: ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ପରିବାରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଜଟିଳ ହେଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ।

ବୃଷ: ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିବେ। ମାଲିମକଦ୍ଦମାରେ ଆପୋଷ ସମାଧାନର ରାସ୍ତା ଖୋଲିଯିବ।

ମିଥୁନ: ଅଫିସ୍‌ରେ ବା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଋଣମୁକ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ମାଗଣାରେ କୌଣସି ଦ୍ରବ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେବା ସହ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ମୁକାବିଲା କରିପାରିବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ଉନ୍ନତିରେ ଖୁସି ହେବେ।
ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ।

ସିଂହ: ସୁଖସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ସନ୍ତାନସନ୍ତତିଙ୍କୁ ନେଇ ଆଶାବାଦୀ ହେବେ। ନିର୍ମାଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ପରିବାରରେ ଥିବା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଲାଭ ହେବ। ଦୂରଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦର ଅବସାନ ହେବ। ଆୟ ବା ଚାକିରିର ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। ତେବେ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ବିଛା: ନିଜ ଦକ୍ଷତା ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ: ସନ୍ତାନଙ୍କ ଉନ୍ନତିରେ ଖୁସି ହେବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ନିଜ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଅଫିସ୍ ପରିସ୍ଥିତି ଯେତେ ଜଟିଳ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

ମକର: ସାମାଜରେ ମାନସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରି କାମରେ ଆଗେଇ ଚାଲନ୍ତୁ, କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ଯାନବାହାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ସବୁ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ରାସ୍ତାରେ ଯା’ଆସ କଲା ବେଳେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ମୀନ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେବା ସହ ଦୂର ଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଭାଗର ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇପାରନ୍ତି। ପରିବହନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ଲୋକେ ଭଲ ଲାଭ କାରିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।