୨୦ ଡିସେମ୍ବର, ରବିବାର: ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ

ମେଷ: ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସୁଦୃଷ୍ଟୁ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଫଳରେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ମୁକାବିଲା କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପାଖ ହେଉ ଅବା ଦୂର, କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ: ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କଲେ, ତାହା ଦୀର୍ଘ ସ୍ଥାୟୀ ହେବ। ଜାଗା, ଜମି, ସମ୍ପତ୍ତି ଓ ଯାନବାହନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ।

ମିଥୁନ: ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ। ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ମନ ଦେବେ। କୁକୁରକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

କର୍କଟ: ସମାଜରେ ମାନସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ। ଆପଣା ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇ ଧନ ଲାଭ ହେବ।

ସିଂହ: ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବା ସହ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ। ନୂତନ କର୍ମ ଆଶାୟୀ ଯୁବକ ଯୁବତୀମାନେ ଶୁଭ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ପତିଆରା ପୂର୍ବଭଳି ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୂରେଇ ରହିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢ଼ା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ।

ତୁଳା: ପରିବାରରେ ସଠିକ୍ ବୁଝାମଣା ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଜ ଯୋଜନା ମୁତାବକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ନିଜ ଜ୍ଞାନ ଓ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବେ।

ବିଛା: ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଗୁଡ଼ିକ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ।

ଧନୁ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ସେଥିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଫଳରେ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ମକର: ଆର୍ଥିକ ଦିଗଟି ବେଶ୍‌ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ତେଣୁ କିଛି ନୂତନ ପଦାର୍ଥ କିଣି ପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ।

କୁମ୍ଭ: ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ ଓ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ଜମିଜମା ସହିତ ଜଡ଼ିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପାଦନ କରିବେ। ସବୁଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବା ଓ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କଟିବ।

ମୀନ: ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଆଶା କରିଥିବା ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ରାସ୍ତାରେ ଯା’ଆସ କଲା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।