ଆମେରିକାରେ ଚମକୁଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ଅନୁପମ୍‌ : ଏଥର “ହଲିଗଲା ଆମେରିକା”ରେ ପତ୍ନୀ ସହ ରୋମାନ୍ସ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବିଦେଶ ମାଟିରେ ଦେଶୀ ସଙ୍ଗର କ୍ରେଜ୍‌। ଆମେରିକାରେ ଚମକୁଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ କଳାକାର ଅନୁପମ୍‌ ନାୟକ। ପ୍ରଥମେ ଜାଈଫୁଲ ଗୀତକୁ ଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ପରିବେଶଣ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିବା ଅନୁପମ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏଥରର ଗୀତ କପି ନୁହଁ। ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ। ସେ ନିଜେ ତିଆରି କରିଥିବା ଆଲବମ୍‌ରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଆଉ ସାଥ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀ ଅମ୍ରିତା।  ଏହି ନୂଆ ଆଲବମଟି ହେଉଛି ‘ହଲିଯାଏ ଆମେରିକା’।  ଆଲବମଟି ଆମେରିକାର ବୋଷ୍ଟନ ସହରରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଛି।

ଗୀତଟିକୁ ଅରୁଣମନ୍ତ୍ରୀ ଲେଖିଥିବା ବେଳେ ସଂଗ୍ରାମ କଣ୍ଠ ଦାନ କରିଛନ୍ତି। ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅସଦ ନିଜାମ। ନିଜେ ଅନୁପମ ଏଥିରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ବେଳେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ସାନନ୍ଦଙ୍କ ଅବଦାନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି।  ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓଟି ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ଅପଲୋଡ଼ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବେଶ ଆଦୃତି ହୋଇପାରୁଛି। ପୂର୍ବରୁ ଆମେରିକାରେ ଅନୁପମ ଜୁମ୍ୱୋ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ସମ୍ୱଲପୁରୀ ଟ୍ରାକ୍ ଜାଇଫୁଲ ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ। ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ କୋରିଓଗ୍ରାଫ୍‌ର ଜଣାଶୁଣା ଅନୁପମ୍  ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଗରୁ ବେଶ ନାଁ କମାଇଛନ୍ତି।