ମୁକେଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଆମ୍ବାନୀ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଧମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆଜି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ  ୫୬ ବର୍ଷୀୟ ବିଷ୍ଣୁ ଭୌମିକ୍ ।  ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ  ଗିରଫ ଯୁବକ ଜଣକ ମାନସିକ ବିକୃତି ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୁଲିସ । ଆଜି ସକାଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ଲୁଚାଇ ରିଲାଏନ୍ସ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହର୍ସକିସନ୍ଦ ହସ୍ପିଟାଲର ଲାଣ୍ଡ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ସେ ମୋଟ ୮ ଥର କଲ କରି ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ପୁଲିସ  କହିଛି ।

ଫୋନ୍ କରିବା ବେଳେ ନିଜ ନାଁ ଅଫଜଲ ବୋଲି ମିଛ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘର ଦହିସାର ଅଞ୍ଚଳରେ ।  ପୁଲିସ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୫୦୬ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନସିକ ଭାବେ ଅସ୍ଥିର ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ବାସଭବନ ଆଣ୍ଟିଲିଆ ବାହାରେ ୨୦ଟି ବିସ୍ଫୋରକ ଜେଲାଟିନ୍‌ ଷ୍ଟିକ୍‌ ଏବଂ ହତ୍ୟା ଧମକ ଥିବା ଗୋଟାଏ ସ୍କର୍ପିଓ କାର୍‌ ମଳିଥିଲା।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।