ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୭୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ(ବିଏମ୍‌ସି) ଅଞ୍ଚଳରୁ ୭୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫୬ ଲୋକାଲ କେସ୍‌ ଥିବା ବେଳେ ୧୫ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି। ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମୋଟ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ କେସ ସଂଖ୍ୟା ୪୦୨କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏନେଇ ବିଏମ୍‌ସି ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଛି।

୫୬ ଲୋକାଲ କେସ୍‌ ଭିତରୁ ବରମୁଣ୍ଡାରୁ ୨, ଭୀମଟାଙ୍ଗିରୁ ଜଣେ, ବମିଖାଲରୁ ୩, ଡମଣାରୁ ଜଣେ, ହଂସପାଳରୁ ଜଣେ, ଜାଗମରାରୁ ଜଣେ, ଜୟଦେବ ବିହାରରୁ ୨, ଝାରପଡ଼ାରୁ ଜଣେ, ନଖରାରୁ ଜଣେ, ଲୋଇସ୍‌ ରୋଡ଼ରୁ ୪, ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗରରୁ ୨, ଖାରବେଳ ନଗରରୁ ୪, ଖଣ୍ଡଗିରିରୁ ୨, କପିଳପ୍ରସାଦରୁ ଜଣେ, କପିଳେଶ୍ୱରରୁ ଜଣେ, କଳ୍ପନାରୁ ଜଣେ, ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ ୫, ନୀଳାଦ୍ରି ବିହାରରୁ ୪, ଓଲ୍‌ଡ ଟାଉନ୍‌ରୁ ୩, ପାହାଳରୁ ୨, ପଟିଆରୁ ଜଣେ, ପୋଖରୀପୁଟରୁ ଜଣେ, ପଟିଆରେ ଥିବା ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ସ୍କୁଲରୁ ଜଣେ, ରସୁଲଗଡ଼ରୁ ୩, ଭିଏସ୍‌ଏସ୍‌ ନଗରରୁ ଜଣେ, ୟୁନିଟ୍‌-୮ରୁ ଜଣେ, ୟୁନିଟ୍‌-୬ରୁ ଜଣେ, ୟୁନିଟ୍‌-୨ରୁ ଜଣେ, ଟଙ୍କପାଣି ରୋଡ୍‌ରୁ ଜଣେ, ସୁନ୍ଦରପଦାରୁ ଜଣେ, ସତ୍ୟନଗରରୁ ଜଣେ ଓ ସହିଦ ନଗରରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ଲୋକାଲ୍‌ କେସ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ଆଜି ୧୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଆଜି ସୁଦ୍ଧା ବିଏମ୍‌ସି ଅଞ୍ଚଳରେ ୩୨୬୧୮ ଜଣ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ୨୫୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୩୧୯୪୫ ଜଣ ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଏବେ ୪୦୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।