କଟକ: ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ଯଶୋବନ୍ତ ଦେବତାଙ୍କ ଘରୁ ଲୁଟ୍

କଟକ: କଟକରେ ପୁଣି ଡକାୟତି ଅଭିଯୋଗ। ବିଚାରପତିଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଟାର୍ଗେଟରେ ଥିଲେ ସିନେ ପ୍ରଯୋଜକ। ମଧୁପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ସିନେ ପ୍ରଯୋଜକ ଯଶୋବନ୍ତ ଦେବତାଙ୍କ ଘରୁ ପ୍ରାୟ ୨୫ଭରି ଓଜନର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ସହ ୪ ରୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯଶୋବନ୍ତ ଦେବତାଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧି ଏହି ଲୁଟ କରିଥିଲେ ଡକାୟତ। ପୁରା ଘଟଣା ଥିଲା ଏହି ପରି। ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ ଟା ୩୦ ମିନିଟ। ଯଶୋବନ୍ତ ଦେବତା ସ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭାଶିନି ପ୍ରହରାଜ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଯଯାତି ଦେବତା ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ। ଏତିକି ବେଳେ ଘର ପଛପଟ ଝରକାକୁ ତାଡି ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲେ ପ୍ରାୟ ୬ରୁ ୭ ଜଣ ଡକାୟତ। ଏହା ପରେ ଡକାୟତମାନେ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିବା ଶୋଇବା ଘର କବାଟକୁ ଖୋଲିବାପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ମାତ୍ର କେହି କବାଟ ନ ଖୋଲିବାରୁ ସେମାନେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଘରେ ପଶିଯାଇଥିଲେ। ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ଦୁଇ ଜଣ ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ମୋବାଇଲ ଫେ।ନକୁ ସଂଗ୍ରହ କରିନେଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟମାନେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଲୁଟ କରିଥିଲେ। ଏମିତି ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚାଲିଥିଲା ଲୁଟ। ଥାନା ଠାରୁ ମାତ୍ର ୨ଶହ ମିଟର ଦୁରରେ ଥିବା ଏକ ଘରେ ଡକାୟତମାନେ ପ୍ରାୟ୪୫ ମିନିଟ ଧରି ଏହି ଲୁଟତରାଜ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ୍ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସହ ସନ୍ଧାନି କୁକୁରଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଏଥର ଓଡ଼ିଶା ବାହାରେ ହେବ OJEE ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର

ଦିଲ୍ଲୀପ ବିଶୋୟୀ ହେବେ ରାଜ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର!

ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନରେ ମୋଟ ୭ ପିଲା, ଜଣେ ଫର୍ମ ଫିଲପ୍ କରି ପରୀକ୍ଷା ଦେଲେନି-ଜିରୋ ରେଜଲ୍ଟ

ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୪୨୨ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସଚିବ ଅଜୟ ଦାସଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ

ଆଳିପିଙ୍ଗଳ ଜେଲରେ ୨୧ ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ କରୋନା

ଅଗଷ୍ଟରେ ବଢ଼ୁଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା

ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୨୩୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସେଥିରୁ ୧୦୫ ଲୋକାଲ୍‌ କେସ

ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସରେ ସ୍କୁଲକୁ ଆସିବେନି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

ନିଜେ ଲିଭି ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଦୀପ ଜଳାଇଥିଲେ, ସୂରଜଙ୍କ ନାଁରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣିମ ଅଧ୍ୟାୟ

ପିଇଓଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଲୋକ, ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ବିଡିଓ

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ୩୧% ଲୋକଙ୍କଠାରେ ଆଣ୍ଟିବଡ଼ି ବିକଶିତ ହୋଇଛି: ଡାକ୍ତର ସଂଘମିତ୍ରା ପତି