କୁନ୍ଦୁଲି ପାଇଁ ବିଜେପୁରରେ ବିଜେପିର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌, ନବୀନ୍‌ଙ୍କୁ ଧୂମ୍‌ ବର୍ଷିଲେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡିଶା ରିପୋର୍ଟର): କୁନ୍ଦୁଲି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସିଧାସଳଖ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଶାନା ସାଧିଛି ବିଜେପି । ଗତକାଲିଠୁ କୁନ୍ଦୁଲି ଗସ୍ତରେ ଥିବା ବିଜେପିର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳ ଆଜି  ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟି ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ହେଉଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ପାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି। ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା ସରୋଜା ପାଣ୍ଡେ ଆଜି ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ ନବୀନଙ୍କ ଉପରେ ଧୂମ୍‌ ବର୍ଷିଛନ୍ତି। ବିଗିଡିଛନ୍ତି ପୋଲିସ ଉପରେ।

ବିଜେପିର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଲାଗି ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପିଡିତାଙ୍କ ଘରେ। ଗତକାଲିଠୁ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛନ୍ତି ବିଜେପିର ୭  ଜଣିଆ ଟିମ୍। ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା ପାଣ୍ଡେ ପୋଲିସ୍ ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ସିଧାସଳଖ ଦାୟୀ। ଏଣୁ ଘଟଣାର ସିବିଆଇ  ତଦନ୍ତ କରାଇବା କଥା।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍ କରି ଘଟଣାରେ ପୁଣି  ନବୀନଙ୍କୁ ନିଶାନା ସାଧିଛନ୍ତି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର। ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ସହ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କରିଛନ୍ତି  କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ। କୁନ୍ଦୁଲି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସୁଇସାଇଡ୍  ନୋଟ୍ କୁଆଡ଼େ ଗଲା ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।  ଡିଜିପିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥିବା ଅଭିଯୋଗର କାହିଁକି  ତଦନ୍ତ ହେଲା ନାହିଁ ଓ  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେବଳ ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରି ଚୁପ୍ ରହିବା  ବ୍ୟତିତ ଏଯାଏଁ ଏ ଘଟଣାରେ ଦିନଟିଏ ସମୀକ୍ଷା କାହିଁକି କରିନାହଁନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଜବାବରେ ବିଜେଡି କହିଛି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଯବାନଙ୍କ  ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ, ତେଣୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦ୍ୱାରା ତଦନ୍ତ  କରାନ୍ତୁ।