ଡି ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଘରେ ପୁଲିସ୍‌ର ଛାନଭିନ

କଟକ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଜେଲ୍‌ରେ ଥାଇ ବି ଡି ବ୍ରଦର୍ସ  କଟକରେ ବେଧଡ଼କ ଭାବେ ଚଳାଇଥିଲେ ବନ୍ଧୁକ କାରବାର। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ସିଡିଏସ୍ଥିତ ଧଳସାମନ୍ତ ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଘରୁ ବହୁ ଗୁଳିଗୋଳା ଓ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ଆଜିଠୁ ଡି ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କୁ  ପୁଲିସ୍‌  ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସିଡିଏସ୍ଥିତ  ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତନାଘନା ଚଳାଇଛି।

ଜେଲରେ ଥାଇ କଟକରେ କିପରି ଚଳାଇଥିଲେ ବନ୍ଧୁକ କାରବାର, କିଭଳି ଓ କାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଚଳାଇଥିଲେ ଏହି ବେଆଇନ୍ କାରବାର, ସେନେଇ ଉଭୟଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯାଉଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,  ଗତ ୧୦ ତାରିଖରେ ଧଳ ସାମନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ୭ଟି ବନ୍ଧୁକ ଓ ୧୦୫୫ ରାଉଣ୍ଡରୁ ଅଧିକ ଗୁଳି ଜବତ କରିଥିଲା ପୁଲିସ୍। ଏନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଚୌଦ୍ୱାର ପୋଲିସ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ପକ୍ଷଭୁକ୍ତ କରିଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ଗତକାଲି ବଡ ଭାଇ ସୁଶାନ୍ତ ଧଳସାମନ୍ତକୁ ବଲାଙ୍ଗିର ଜେଲ୍‌ ଓ ସାନଭାଇ ସୁଶିଲ ଧଳସାମନ୍ତଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜେଲ୍‌ରୁ ଆଣି କଟକ ଜେଏମଏଫସି ରୁରାଲ୍ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା।

ଡି ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କୁ କମିଶନରେଟ ପୁଲିସ୍‌ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବ ବୋଲି  ପୂର୍ବରୁ ପୁଲିସ୍‌ କମିଶନର ସୁଧାଂଶୁ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ କହିଥିଲେ । ଡି ବଦର୍ସ ଘର ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ ଭିତରେ ୧୬ଟି ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ, ୧୦୯୫ ଗୁଳି ଜବତ ହୋଇଥିଲା।  ବିହାର ମୁଙ୍ଗେରରୁ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ଏଠାକୁ ଆସିଥିବା ସିପି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।