ଛକ ଉପରେ ସାମ୍ବାଦିକ ଓ ଟ୍ରାଫିକ୍-ପୋଲିସ୍ ମୁଥ ମରାମରି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ଵର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜଧାନୀର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଛକରେ ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏକ ଅଜବ ଦୃଶ୍ୟ। ଛକ ଉପରେ ହିଁ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଓ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି ହୋଇଥିଲେ। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଭୁବନେଶ୍ଵରର ପିଏମ୍‌ଜି ଛକରେ।

ଦୃଶ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ପଟୁ ଜଣେ ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀ ପିଏମ୍‌ଜି ଟ୍ରାଫିକ୍ ଛକରେ ଆସି ଅଟକିଲେ। ତାଙ୍କ ପଛରେ ବସିଥିଲେ ଜଣେ ମହିଳା। ଏହି ସମୟରେ ଆଉ ଜଣେ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ବି ସେଠି ପହଞ୍ଚିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଟ୍ରାଫିକ୍ ଲାଇନ୍ ଛୁଇଁବାରୁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବାବୁ ଜଣକ ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ଏହା କହିବା ସହ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ିର ଚାବି ଖୋଲି ଖୋଲି ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଓ ଗାଡ଼ି ସାଇଡ୍ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ତା ପରେ ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରବଳ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀ ହେଲ୍‌ମେଟ୍ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ। ତେବେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଭିତରେ ହଠାତ୍ ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବାବୁଙ୍କୁ ଟିକିଏ ପେଲିଦେଲେ। ଏହାପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଖଣ୍ଡଯୁଦ୍ଧ। ଟ୍ରାଫିକ୍ ବାବୁ ଜଣକ ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀଙ୍କ ମୁହଁକୁ ମୁଥ ପରେ ମୁଥ ମାରି ଚାଲିଥିଲେ। ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବାବୁଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ। ସ୍କୁଟିରେ ବସିଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେଠି ଲୋକ ଜମିଯାଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଛଡ଼ାଛଡ଼ି କରିଥିଲେ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପଢନ୍ତୁ: ପୁଣି ଏକ ରାପ୍‌ ସଙ୍ଗ୍ ନେଇ ଆସିଲେ ସମୀର: ‘ମୁଁ ହେଲି ଓଡ଼ିଆ’ ଗୀତରେ ପଖାଳ ଠାରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଝଲକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀ ଜଣକ ଏକ ଓଡ଼ିଆ ଖବର କାଗଜର ସାମ୍ବାଦିକ। ଗଣ୍ଡଗୋଳର ପୂରା ଦୃଶ୍ୟ ସେଠି ଲାଗିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ୍‌ର ସିସି କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି। ଦେଖନ୍ତୁ ସେହି ଭିଡିଓ।