ଯୁବ ବିଜେଡି: କିଏ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାର ସଭାପତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜ୍ୟ ଯୁବ ବିଜେଡିର ପୁନର୍ଗଠନ ହୋଇଛି। ଦଳ କାହାରିକୁ ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରିନଥିବାବେଳେ ୧୦୯ଜଣିଆ ରାଜ୍ୟ କମିଟି ଓ ୩୪ଜଣିଆ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଟିମ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବାଲେଶ୍ୱର ଓ ଜଗତସିଂହପୁରକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାରେ ଯୁବ ସଭାପତିଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ଯାଜପୁର-ପ୍ରତାପ ମହାନ୍ତି, ସୋନପୁର-ଅଶୋକ ନନ୍ଦ,କଳାହାଣ୍ଡି-ଆଦିତ୍ୟ ନନ୍ଦ, କୋରାପୁଟ-ଅମିତ ଅଗ୍ରୱାଲ,ସୁନ୍ଦରଗଡ଼-ଦେବେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ମଶଝୀ, ରାଉରକେଲା-ସୁମନ ବାଗେ, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା-ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ଜେନା, ଗଜପତି- ଏସ.ଲିଙ୍ଗାରାଜୁ, ମୟୂରଭଞ୍ଜ(୧)- ଅରୁଣ ବରାଡ଼, ମୟୂରଭଞ୍ଜ(୨)- ଅଭିଷେକ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଭଦ୍ରକ-ମୁକୁନ୍ଦ ଦେବ ସାମଲ, ମାଲକାନଗିରି-ଅଦମା ରବା, ବ୍ରହ୍ମପୁର-ଅଜିତ୍ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ଦେବଗଡ଼-ପ୍ରତାପ କୁମାର ଦେବ,ଢେଙ୍କାନାଳ-ଧର୍ମାନନ୍ଦ ପରିଡ଼ା, ଅନୁଗୁଳ-ଦୀନେଶ ପ୍ରଧାନ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ରାଜେଶ କୁମାର ପରିଡ଼ା, ବୌଦ୍ଧ-ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ର, ବଲାଙ୍ଗିର-ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ହୋତା, ନୂଆପଡ଼ା-ହରିଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା, କେନ୍ଦୁଝର-ରାକେଶ ରାମ, ପୁରୀ-ନାରାୟଣ ସ୍ୱାଇଁ, ନୟାଗଡ଼-ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ବରଗଡ଼-ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ତ୍ରିପାଠୀ, ସମ୍ବଲପୁର-ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ର,କନ୍ଧମାଳ-ବିଷ୍ଣୁଚରଣ ମଲ୍ଲିକ,ରାୟଗଡ଼ା-ଦେବାଶୀଷ ଖାଡ଼େଙ୍ଗା, ନବରଙ୍ଗପୁର-ଶିବାନନ୍ଦ ବିଶୋୟୀ,ଭୁବନେଶ୍ୱର- ସମରେଶ ବେଉରା, ଗଞ୍ଜାମ-ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଚୌଧୁରୀ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା-ରାଜେଶ ଦାସ,କଟକ ସହର-ମଞ୍ଜିତ ଦାସ, କଟକ-ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନ ନାୟକ ଓ କଟକର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଭାବେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ରାୟଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଛି।

ସେହିପରି ଯୁବ ବିଜେଡି ଉପସଭାପତି ଭାବେ ଛବି ମହାଳି, ସୋଫିଆ ଆଲମ, ମାନଭଞ୍ଜନ ବେହେରା, ସୁନୀଲ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ସୌମ୍ୟଶଙ୍କର ଚକ୍ର, ମଣ୍ଟୁ ନାୟକ, ସୁଜିତ୍ ପ୍ରସାଦ ଦ୍ୱିବେଦୀ, ଶୁଭାଶୀଷ ଖୁଣ୍ଟିଆ, ସୁନୀଲ ପଣ୍ଡା ଓ ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ଦାସଙ୍କୁ ଥଇଥାନ କରାଯାଇଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ରାଜ୍ୟରେ କରୋନାରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ୧୫

ଆଜି ମହାଷଷ୍ଠୀ ପୂଜା; ମା’ଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଭକ୍ତ

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଯୋଗୁଁ କମିଛି ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା

କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ପରେ ବି ରହିଛି ବିପଦ, ସରକାର ଜାରି କଲେ ଆଡଭାଇଜରି

ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ହାଣିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଲେ ମା’ ଓ ଭାଇ

ରକ୍ତମୁଖା ଜମି ପିଇଲା ୩ ଜଣଙ୍କ ରକ୍ତ

ମନୁଷ୍ୟକୃତ ବନ୍ୟା: ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ବଳବନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ଲୋକାଯୁକ୍ତଙ୍କ ନୋଟିସ୍‌

ରାତି ପାହିଲେ ମହାଷଷ୍ଠୀ ,ଏଥର ସୁନା ଚାନ୍ଦିରେ ଝଟକିବେନି ମା ’

ବାଲେଶ୍ୱର ଉପ ନିର୍ବାଚନ: ୯୦ ବର୍ଷରେ ଯୋଦ୍ଧା ସାଜିଛନ୍ତି ବେଣୁଧର

ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ସମୟ ମାଗିଲେ ଓଟିଭି ସାମ୍ବାଦିକ ରମେଶ ରଥ

ଆଜିଠୁ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷା ସହ ପବନ ସମ୍ଭାବନା

ଗୁଣପୁର ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ