୨୯ ନଭେମ୍ୱର, ବୁଧବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକେ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଓ ନିଆଁ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ

ମେଷ: କାହାଠାରୁ କିଛି ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଚାପ ରହିବ। କଥା କହିବା ବେଳେ କଡ଼ା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।  କୁ-ସଙ୍ଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ: ଯାତ୍ରା ଓ ନିବେଶ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଛି।  ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦିନଟି ବେଶ୍ ଭଲ ଅଛି। ଅଟକି ଥିବା ଧନ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ମିଥୁନ: ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ପୁରୁଣା ରୋଗ ପୁଣି ଦେଖାଯାଇପାରେ।

କର୍କଟ: ଆଜି ସସସ୍ତ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ। ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସହଜରେ ଋଣ ମିଳିବ। ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ।

ସିଂହ: ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନେ ହାନି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି। ଯାନବାହାନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଓ ନିଆଁ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି କୌଣସି ବିପଜ୍ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଅଫିସ୍‌ରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସଭାଜନ ହେବେ। ଧନଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି।

ତୁଳା: ସଂପତ୍ତି ସହିତ ଜଡ଼ିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ରୋଜଗାରର ନୂଆ ବାଟ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା: କୌଣସି ଆନନ୍ଦୋତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ଲେଖାଲେଖିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଯୋଜନା ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନାହିଁ। ଶୋକ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ବିବାଦକୁ ଆଉ ବଢ଼ାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦିନସାରା ଦୌଡ଼ାଦୌଡ଼ି ଲାଗି ରହିବ।

ମକର: ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ। ସମାଜରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି । ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। କାହା ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ବେଶ୍‌ ଭଲ ଫଳ ଦେବ।

କୁମ୍ଭ: ଉତ୍ସାହିତ କଲା ଭଳି ଖବର ପାଇବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିପାରେ। ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି।  ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହିତ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି।

ମୀନ: କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବେ। ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ।

 

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।