୩୧ ମେ, ଗୁରୁବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି କେଉଁମାନେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ନକଲେ ଭଲ

ମେଷ: ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ। ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନହେଲେ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ଯାଇପାରେ। କାହା ମନକୁ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ: ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଅତି ଜରୁରୀ ନଥିଲେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ: ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିପାରେ। ବହୁ ଦିନ ପରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ସମାଜରେ ମାନପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟିବ।

କର୍କଟ: ଦିନଟି ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦିନ କାଟିବେ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ତଥାପି ଆଜି ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ଅଫିସ୍‌ରେ ସହକର୍ମୀ ଓ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ସିଂହ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସୃଜନାତ୍ମକ କାମ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇବେ। ଦୂରରେ ଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ। କୌଣସି ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ ମନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା: ଦିନଟି ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ କଟିବ। ବିଭିନ୍ନ କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ତେଣୁ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା: ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧି ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ବିଦେଶରୁ କିଛି ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅଙ୍କୁଶ ଲଗାନ୍ତୁ। କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ରାସ୍ତାରେ ଗଲା ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ମନକୁ କବଳିତ କରିପାରେ।

ଧନୁ: ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ମକର:  ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ଧାର୍ମିକ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିଲେ ଭଲ ହେବ।

କୁମ୍ଭ:  ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ମୀନ: ଦିନଟି ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଉଭୟ ଚାକିରିଆ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ବାପାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନଟି ବିତିବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।