ବାଃ ବାଃରେ ଛାତ୍ର: ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ନେଲେ, କଲର ଧରି ଛେଚିଲେ, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ପୂରା ଦୃଶ୍ୟ

ଅନୁଗୋଳ: ଆମ ଦେଶରେ ଗୁରୁ-ଶିଷ୍ୟ ପରମ୍ପରାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଏ। ଗୋଟିଏ ବିନା ଅନ୍ୟଟି ଅଧୁରା। ଗୁରୁ ଶିଷ୍ୟର ନିବିଡ଼ ସଂପର୍କ କେଉଁ କାଳରୁ ରହିଆସିଛି। ଗୁରୁ ଦିବସରେ ଶିଷ୍ୟ ଗୁରୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଥାଏ। ଛାତ୍ରର ଭବିଷ୍ୟତ ଗୁରୁ ନିଜ ହାତରେ ଗଢ଼ିଥାନ୍ତି। ଗୁରୁ ଓ ଶିଷ୍ୟ ସଂପର୍କ ନେଇ ଏଭଳି ଖବର ଆସୁଛି। ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଅନୁଗୋଳ ସରକାରୀ କଲେଜର କିଛି ଛାତ୍ର ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଇଏ ହେଉଛି ସେହି ଭିଡିଓ। ଏହା ଅନୁଗୁଳ କଲେଜ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଲାଗିଥିବା ଏକ ସିସିଟିଭିରେ ଏ ଦୃଶ୍ୟ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ କହୁଛି, ଅନୁଗୋଳ ସରକାରୀ କଲେଜର ୪ରୁ ୫ ଜଣ ଛାତ୍ର, ସେହି କଲେଜର ଦର୍ଶନଶାସ୍ତ୍ର ବିଭାଗର ଅଧ୍ୟାପକ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ବେଉରାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ମାଡ଼ ମାରୁଛନ୍ତି। କ୍ୟାମ୍ପସ ଭିତରେ ଟାଣି ଟାଣି ନେଉଥିବାରୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ମାଡ଼ ମାରିବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ପିଟାପିଟି କରିବା ପରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ହୁଲୁରୁସିଂହା ପାଖରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ୍‌  ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି  ଆହତ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ ଫେରାର ଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ୍‌ ଘଟଣାର ଛାନଭିନ ଜାରି ରଖିଛି।

ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି। କିଛି ଛାତ୍ର ଓ ଅଧ୍ୟାପକ ନିଜ ନାଁ ପ୍ରକାଶ ନକରି କହିଛନ୍ତି, କୌଣସି ଏକ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରକୁ ନେଇ ଏହି ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଛି।

ମାଡ଼ ଖାଇଥିବା ଅଧ୍ୟାପକ କହିଛନ୍ତି,“ଆଜି ସେ କ୍ଲାସ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସଂପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ଲାସ୍ ଭିତରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ। ଅଧ୍ୟାପକ କହିଛନ୍ତି,“ପରୀକ୍ଷାରେ କପି ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିବାରୁ ପିଲାମାନେ ରାଗରେ ଏପରି କରିଛନ୍ତି। ପରୀ‍କ୍ଷାରେ ପାସ୍ କରେଇ ଦେବାକୁ ସେମାନେ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି।”

କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରକୁ ନେଇ ଏହି ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଛି। ଛାତ୍ର ଜଣକ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟାପକ ଜଣକ ଆପତ୍ତିଜନକ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବାରୁ ଏହି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।