ପୂଜାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ପ୍ରଭାସ, କରୁଛନ୍ତି ଆଶିକି

ମୁମ୍ବାଇ: ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବୁ ବାହୁବଳୀ ଫେମ୍‌ ପ୍ରଭାସ। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଥିବା ପ୍ରଭାସ ଏବେ ନିଜେ ପଡିଛନ୍ତି ପ୍ରେମ ଜାଲରେ। ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ପାଇଁ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି ଆଶିକ୍‌। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ଆଶିକି କରୁଛନ୍ତି। କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ବର୍ଷାରେ ଭିଜୁଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଆଉ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବାଇକ୍‌ରେ ବସାଇ ବୁଲୁଛନ୍ତି।

ରିଲିଜ ହୋଇଛି ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ୍‌’ର ଲଭ୍‌ ଆନ୍ଥମ୍‌। ଏହି ଗୀତରେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ପାଲଟିଛନ୍ତି ରମୋଣ୍ଟିକ୍‌ ବୟ। ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତଟି ରିଲିଜ ହେବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ଧମାଲ କରିଛି। ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଗୀତ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି।

ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ୍‌’ ଟିମ୍‌ ତରଫରୁ ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏହି ଗୀତଟିକୁ ଶେୟାର କରାଯାଇଛି। ଗୀତରେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜାଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଏହି ଗୀତଟି ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ି ଯାଇଛି। ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଗୀତଟିକୁ ଅରିଜିତ ସିଂହ ଗାଇଛନ୍ତି।

ଆସନ୍ତା ଜାନୁଆରୀ ୧୪ରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବଡ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହେବ। ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ ଫିଲ୍ମଟି ପରଦାକୁ ଆସିବ। ଗୁଲସନ କୁମାର ଓ ଟି-ସିରିଜ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ରାଧା କୃଷ୍ଣା କୁମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଲିଡ୍‌ ରୋଲରେ ପ୍ରଭାସ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ପୂଜା ହେଗଡେ ଅଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।