ଆଜି ଦର୍ଶକ ଭେଟିବେ ନୂଆ ଅନୁରାଗ୍‌ ଓ ପ୍ରେରଣାଙ୍କୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ସେହି ଧାରାବାହିକର ଟାଇଟଲ୍‌ ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ଆଜି ବି ଦର୍ଶକ ଗୁଣୁଗୁଣେଇ ଥା’ନ୍ତି। ‘ଚାହତ୍‌କି  ସଫର୍‌ ମୈ ଦିଲୋଁକି ହୋସଲେ ଦେଖୋ, ୟେ ଅକ୍ସର ତୁଟ୍‌ ଯାତେ ହୈ କଭି ଆଁସୁ ବହାତେ ହୈଁ, ଫିର୍‌ ଭି ମୁସ୍‌କୁରାତୈ ହେଁ କସୌଟି….’’। ଏବେ ପୁଣି ଏହି ଟାଇଟଲ୍‌ ଟ୍ରାକ୍‌ ଟେଲି ପରଦାକୁ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରିଛି।

preranaଆଜ୍ଞା ହଁ, ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି। ଆଉ ଟେଲି ପରଦାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରବାହିକ ‘କସୌଟି ଜିନ୍ଦେଗୀ କି’ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।  ଫାର୍ଟ୍‌-୨ର ପ୍ରଥମ ପ୍ରମୋ ଆସିଲା ପରେ  ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢ଼ିଛି ଆଉ ଧାରାବାହିକକୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ବି ଜୋର୍‌ ଧରିଛି। ତେବେ ଆଜି ଦର୍ଶକ ନୂଆ ‘ଅନୁରାଗ୍‌’ ଓ ‘ପ୍ରେରଣା’ଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ। ଏହାର ପ୍ରଯୋଜିକା ଏକ୍‌ତା କପୁର୍‌ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏ ସମ୍ପର୍କିତ ସୂଚନାକୁ  ଶେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି। 

ପ୍ରଥମ ପ୍ରମୋରେ ‘ଅନୁରାଗ୍‌’ ଓ ‘ପ୍ରେରଣା’ଙ୍କ ଲଭ୍‌ ଷ୍ଟୋରୀର କିଛି ଝଲକ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଥିରେ ବଲିଉଡ୍‌ ‘କିଙ୍ଗ୍‌ ଖାନ୍‌’ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରମୋରେ ‘କୋମଲିକା’ ଚରିତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ‘ଅନୁରାଗ୍‌’ ଚରିତ୍ରରେ ପାର୍ଥ ସମ୍‌ଥାନ୍‌ ଓ ‘ପ୍ରେରଣା’ ଚରିତ୍ରରେ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଡିସ୍‌ ଏବଂ ‘କୋମଲିକା’ ଚରିତ୍ରରେ ହୀନା ଖାନ୍‌  ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।  ‘କସୌଟି ଜିନ୍ଦେଗୀ କି’ ପାର୍ଟ-୨ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଧାରାବାହିକ ପ୍ରଥମ ସିଜିନ୍‌ ସୁପରହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ସାତ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା। ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା, ଏହାର ପାର୍ଟ୍‌-୨କୁ ଦର୍ଶକ କେମିତି ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।