ହୁସିଆର୍‌! ବୁଲୁଛନ୍ତି ରୋଡ୍‌ ରୋମିଓ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ କମେଣ୍ଟ ମାରିଲେ ବି ପାଟି ଖୋଲିବନି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅସୁରକ୍ଷିତ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ପ୍ରତିବାଦ କରିନଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି। କମିଶନରେ ପୋଲିସ ଭିଜୁଆଲକୁ ଆଧାର କରି ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଶିରିପୁର ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ୱରୁପ ଦାସ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୋଜି ଖାଇ ରାତି ସାଢ଼େ ୧୧ଟାରେ ନିଜ କାରରେ ଘରକୁ ଫରୁଥିଲେ। ଘରେ ପହଞ୍ଚି କାର୍‌ରୁ ସ୍ୱରୁପଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓହ୍ଲାଇବା ବେଳେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ଏକ ବାଇକରେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ କମେଣ୍ଟ ମାରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସ୍ୱରୁପ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ଓ ତାଙ୍କର କିଛି ସାଥୀ ମିଶି ପଥର ଫିଙ୍ଗି କାର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ଏପରିକି ସ୍ୱରୁପଙ୍କ ଫୋନକୁ ଛଡାଇ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଗୋଡାଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଛି। ସ୍ୱରୁପଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଏନେଇ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଆଧାରରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି।