ମାୟାଜାଲରେ ପଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ସାବଧାନ୍ ! ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ଘଟିଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(‌ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଦେହଧନ୍ଧାର ମାୟାଜାଲରେ ପଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ସାବଧାନ୍ ! କ୍ଷଣିକ ସୁଖର ମୋହ ଆପଣଙ୍କୁ କରିଦେଇପାରେ ବରବାଦ୍ । ଆପଣ ବି  ବନିପାରନ୍ତି ବଳିକା କା ବକ୍ରା । କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣେ ମାଲଦାର୍ ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଦେହସୁଖର ମୋହ ଦେଖାଇ ଲୁଟିଛନ୍ତି କାର୍, ଟଙ୍କା ଆଉ ମୋବାଇଲ୍ ।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ସେହି ଠିକାଦାର ହେଉଛନ୍ତି ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ତାଳଚେରର । ଠିକାଦାରଙ୍କ  ମୋବାଇଲକୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋ ପଠାଇଥିଲେ ପୂର୍ବରୁ ପରିଚିତ ଜଣେ ଯୁବକ । ଆଉ ଫଟୋ ଦେଖି ସଂପୃକ୍ତ ଠିକାଦାର ଜଣଙ୍କ  ତାଳଚେରରୁ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଧରି ନିଜ ବନ୍ଧୁ ସହ ଛୁଟି ଆସିଥିଲେ ରାଜଧାନୀର ଠିକଣା ଜାଗାକୁ । ତାପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଲୁଟେରା ନେଇଗଲେ  ଖଣ୍ଡଗିରି ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଘରକୁ । ଆଉ ସେହି ଘର ଭିତରେ ବନ୍ଦ କରି ମାଡ଼ ମାରି ଲୁଟି ନେଇଗଲେ ଏକ ନୂଆ କାର୍ ସହ ୧୧ ହଜାର ଟଙ୍କା  ଏବଂ ୨ଟି ମୋବାଇଲ୍ । ଶେଷରେ ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଲୁଟ୍ କାର୍କୁ ଜବତ କରିଛି। ତାସହ ଫେରାର୍  ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ତନାଘନା ଜାରି ରଖିଛି ।

ରାଜଧାନୀରେ ଆଗରୁ ବି ଏମିତି ଅଭିନବ ଫଣ୍ଡାରେ ଅନେକ୍ ଲୁଟ୍‌ପାଟ୍ ହୋଇଛି । କେବେ ଦେହ ସୁଖର ମୋହରେ ପଡ଼ି ତ ଆଉ  କେବେ ମହିଳାଙ୍କ ଲିଫ୍ଟ ଅଫର୍ରେ ପଡ଼ି ଲୁଟତରାଜର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଏକାଧିକ ଲୋକ । ୨୦୧୭, ଅଗଷ୍ଟ ୨ । ସହିଦନଗର ଥାନା  ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିବାର ବାହାନା କରି ମୋବାଇଲ୍ ସହ ଟଙ୍କା ଲୁଟିଥିଲେ ଯୁବତୀ । ୨୦୧୭ ନଭେମ୍ବର ୨। ସହିଦନଗର  ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ବି ଜଣେ କାର୍ ଚାଳକଙ୍କୁ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ଲୁଟିଥିଲେ ୩ ମହିଳା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଧ୍ୟମ କରି  ରାଜଧାନୀରେ ବେଆଇନ ନିଶା କାରବାରର ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ଏଭଳି ଅପରାଧ ପଛରେ କାହିଁକି ଯୁବତୀ କିମ୍ବା ମହିଳାଙ୍କୁ  ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଲୁଟେରା ?

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ପାନ ଓ ଗୁଟକା ମନା, ଧରାପଡ଼ିଲେ ଜରିମାନା

ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମାନା; ଗଣିବେ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା

‘ଦେଶର ଉର୍ଜା ସୁରକ୍ଷା ବିକାଶରେ ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଭାରତର ବଡ଼ ଭୂମିକା ରହିବ’

କ୍ୟାନସର ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଆଖିର ଲୁହ ପୋଛିଲେ ରାନୀ

ଗାନ୍ଧି ଜୟନ୍ତୀରୁ ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ମାସ୍କ ବାଣ୍ଟିବେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ

ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି ନା ବଢୁଛି ?

ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ବିଲକୁ ବିରୋଧ, ବିଲ୍ କପି ଚିରିଲେ ତାରା

କେତେ କମିବ ସ୍କୁଲ ଫି, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ରଙ୍ଗେ ହାତରେ ଧରିଥିଲେ ପତ୍ନୀ, ବନ୍ଧା ହେଲେ ଡେପୁଟି କଲେକ୍ଟର

ହାଇକୋର୍ଟ ଗଲେ ସମ୍ୱିତ ପାତ୍ର

ସହମତିରେ ଯାଇଥିଲେ ନା ଅପହରଣ ହୋଇଥିଲା ? ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଯୁବତୀ

ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖି ବୁଜିଲା ସିଂହୀ ‘ସୁପ୍ରିୟା’