ହସୁଥିଲେ ଅଚାନକ୍ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା!

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

achanak

achanak

Debendra Prusty
  • Published: Tuesday, 05 July 2022
  • Updated: 05 July 2022, 11:31 AM IST

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

https://youtu.be/qPpk2NscCxI

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ହସୁଥିଲେ ଅଚାନକ୍ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା!

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

achanak

achanak

Debendra Prusty
  • Published: Tuesday, 05 July 2022
  • Updated: 05 July 2022, 11:31 AM IST

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

https://youtu.be/qPpk2NscCxI

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ହସୁଥିଲେ ଅଚାନକ୍ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା!

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

achanak

achanak

Debendra Prusty
  • Published: Tuesday, 05 July 2022
  • Updated: 05 July 2022, 11:31 AM IST

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

https://youtu.be/qPpk2NscCxI

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ହସୁଥିଲେ ଅଚାନକ୍ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା!

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

achanak

achanak

Debendra Prusty
  • Published: Tuesday, 05 July 2022
  • Updated: 05 July 2022, 11:31 AM IST

ବସ୍ ଭିତରେ ମଜାମସ୍ତି ଚାଲିଥିଲା। ସାଙ୍ଗସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କେତେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ, ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟି ପଡ଼ୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଦଳିଗଲା ସମୟ। କାଳ ଜଗି ରହିଥିଲା ମଝି ରାସ୍ତାରେ। ଘରୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଯାତ୍ରା ଥିଲା ଏହି ବସ ଯାତ୍ରା।

https://youtu.be/qPpk2NscCxI

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos