‘ମୋ ପାଇଁ ମୋ ଟିମ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଓଲିଉଡ୍‌ର ଆଗଧାଡ଼ିର ନାୟିକା ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ। ୨୦୧୪ରେ ତରଙ୍ଗ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ ‘କିଏ ହେବ ମୋ ହିରୋଇନ୍‌’ରେ ବିଜୟିନୀ ହେବା ପରେ ଏଲିନାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ‘ଇଶ୍କ ତୁ ହି ତୁ’। ଏଥିରେ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌ ଅରିନ୍ଦମ୍‌ଙ୍କ ସହ ଏଲିନା ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପିଲ୍ମଟି ହିଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ହେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ସଫଳତାର ଗୋଟିଏ ପରେ ଏନ୍ୟ ଏକ ପାହାଚ ଚଢ଼ି ଚାଲିଥିଲେ ଏଲିନା। ସେ ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଓଲିଉଡ୍‌ର ଅଧିକାଶଂ ହିରୋଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି।  ଗତ ୪ବର୍ଷ ଧରି ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ କରି ଆସୁଥିବା ଏଲିନା ଅନେକ ସମୟରେ ଆଉଟ୍‌ଡୋର୍‌ ସୁଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛନ୍ତି।

ତେବେ ନିଜର ସେଫ୍‌ଟି ବା ନିରାପତ୍ତା ପାଇଁ କ’ଣ କରନ୍ତି ପଚାରିବାରୁ ଏଲିନା କହିଛନ୍ତି- “ମୁଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ୍‌ ଯେ ମୁଁ ଓଲିଉଡ୍‌ରେ ଅଛି। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଟିଂ କରେ ଏବଂ କିଛି ପିଲା ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଖି କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଟିମ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଏବଂ ମତେ ସପୋର୍ଟ କରେ। ଆମ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଏ। ଯେକୌଣସି ଝିଅ ଉପରେ କିଛି ବିପଦ ଆସିଲେ, ଟିମ୍‌ ଲୋକ ସେସବୁର ସାମ୍ନା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆମକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି।”

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଓୱେସୀ କହିଲେ, ବାବ୍ରୀ ମସଜିଦ ଥିଲା ଓ ରହିବ

ଲୁପିନର କରୋନା ଔଷଧ, ଟ୍ୟାବଲେଟର ଦାମ ୪୯ ଟଙ୍କା

ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ ପଛରେ ଥିବା ସେହି ୧୦ ବ୍ୟକ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ସେମାନେ କିଏ

ଭୂମି ପୂଜନ ପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଠାରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ଓୱେସୀ କ’ଣ କହିଲେ

ରେକର୍ଡ: ଦିନକରେ ୫୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସୁସ୍ଥ, ୫୨ ହଜାର ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଯିବେନି କହି ଭୂମି ପୂଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉମା ଭାରତୀ

ରାମ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ‘ରାମ’ଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ, ‘ସୀତା’ଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା

ଅଯୋଧ୍ୟା ବିବାଦ: ଆରମ୍ଭରୁ ଶିଳାନ୍ୟାସ ଯାଏ, ପୂରା ଘଟଣାକ୍ରମ

ଅଧିକ ଭାତ ଖାଉଛନ୍ତି କି? ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ !

ବର୍ଷାଦିନେ ବିସ୍କୁଟ କିଣି ଗଲା ପପୁ

କରୋନାକୁ ମାତ୍‌ ଦେଇ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରଲୋକ