୧୪ ଅକ୍ଟୋବର, ଶନିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ପାଣି ପ୍ରତି ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ

ମେଷ: ଆଜି ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚଳନ୍ତୁ। ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନକଷ୍ଟ ହେବ। ମାନସିକ ଚାପରେ ରହିବେ। ସଂପତ୍ତି ବଢ଼ାଇବା ସହିତ ଜଡ଼ିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ: ମନ ଭଲ ରହିବ। ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଇବେ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ। ଆୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ଆଜି ଦିନଟି ମିଶ୍ରଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଥକି ଯିବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ଅଫିସ୍ ଅବା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କର୍କଟ: ପୂରା ଖୁସିରେ ଦିନଟି ବିତିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କାହାଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବେ। ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ସିଂହ: କଥା ଓ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଅଯଥାରେ କୌଣସି ବିବାଦରେ ପଶନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ।

କନ୍ୟା: ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

ତୁଳା: ଅଫିସ୍‌ ତଥା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣ ରହିବ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ପରିବାରରେ ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଳମେଳ ଭଲ ରହିବ।

ବିଛା: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଘରେ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ। ଅଫିସ୍‌ରେ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ: କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ଆଜି କଥା ଓ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଅଯଥା ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିଲେ ଭଲ। ବ୍ୟବସାୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ କରିଥିବା ଯୋଜନାକୁ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଅଧିକ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମକର: ଧନଲାଭର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ରହିଛି। ସନ୍ତାନସନ୍ତତିଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ। ପ୍ରେମିକପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ଦିନଟି ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ସମାଜରେ ମାନପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ଘରର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିଛି। ପାଣି ପ୍ରତି ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡ଼ିପାରେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।