୨୪ ଅକ୍ଟୋବର, ମଙ୍ଗଳବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ସ୍ଥିତି ସତ୍ତ୍ୱେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ

ମେଷ: ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହିତ ସେ ଦିଗରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ବୃଷ: ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଭେଟରୁ ଦିନଟି ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲି ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଦ୍ୱିପହର ପରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ଦିନଟି ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ବି ଯୋଗ ରହିଛି। ପାଣି ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ।

କର୍କଟ: ପ୍ରତିକୂଳ ସ୍ଥିତି ସତ୍ତ୍ୱେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ପେଟ ଜନିତ ରୋଗରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ବିରୋଧୀ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାଜି ପାରନ୍ତି।

ସିଂହ: ସାବଧାନତାର ସହିତ ଦିନଟି କାଟନ୍ତୁ। ମାନସିକ ଚାପରେ ରହିବେ। ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନନେଲେ ଭଲ।

କନ୍ୟା: ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ରହିଛି। ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହ ଶେଷ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ଅଫିସ୍‌ରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଓ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଘରକୁ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ଆସିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ। ପରିବାରରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇପାରେ। କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କବଳିତ କରି ରଖିବେ।

ବିଛା: ଆଜି ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। ଆୟ ଓ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ। ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ଖାଇବେ।

ଧନୁ: ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଗ ରହିଛି। ତେଣୁ ରାସ୍ତାରେ ଯିବାଆସିବା ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଅଧିକ ବ୍ୟୟ କରିବେ।

ମକର: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆୟର ନୂଆ ମାଧ୍ୟମ ଖୋଜିବେ।

କୁମ୍ଭ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। କେହି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ ମନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ସାଧ୍ୟ ମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ: ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଲେଖାଲେଖି ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବା ପାଇଁ ମନ ବଳାଇବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।