୨୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ସୋମବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ବାଧାବିଘ୍ନ ସତ୍ତ୍ୱେ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ମେଷ: ଶରୀରରେ ଆଘାତ ଲାଗି ପାରେ। ବାଦବିବାଦରୁ ସମ୍ମାନହାନି ହୋଇପାରେ। ମାଲିମକଦମାରେ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ।

ବୃଷ: ଦିନ ସାରା କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ: ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଯଶପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଅଫିସ୍‌ରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ, ତେବେ ଆପଣ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ଦିନର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ। କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆଜି ଦିନଟି ଭଲ ନାହିଁ।

ସିଂହ: ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାରେ ବୁଡ଼ି ରହିବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ହତାଶ କରି ଦେବ। ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ଭାବେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବାପାମା’ଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା: ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ। ସବୁ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ବାଟ ଫିଟିବ। ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଯୋଗୁଁ ଥକି ଯିବେ।

ତୁଳା: ସଂଯମ ଆଚରଣ କରନ୍ତୁ। ଜିଦ୍‌ଖୋର ମନୋଭାବ ଛାଡ଼ନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କଥା ବହୁତ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଅବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବେ ଦିନଟି କଟିପାରେ।

ବିଛା: ଦିନଟା ସାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଯିବେ। ଅପ୍ରାତ୍ୟାଶିତ ଭାବେ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟଦାୟକ ରହିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ। ଘରେ କଳିଝଗଡ଼ା ହୋଇପାରେ। ଧନହାନି ଯୋଗ ରହିଛି। ତେଣୁ ବୁଝିବିଚାରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

ମକର: ଅଟକି ଥିବା ଧନ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ: ବାଧାବିଘ୍ନ ସତ୍ତ୍ୱେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ତେଣୁ ଖୁସି ହେବେ। ଅଫିସ୍‌ରେ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଚାକିରି ଅବା ବ୍ୟବସାୟ ନେଇ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କାହାକୁ ବୁଝିବିଚାରି ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ। ପୂଜାପାଠରେ ମନ ଦେବେ। ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ମନରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ।