୬ ଅକ୍ଟୋବର, ଶୁକ୍ରବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିନପାରେ

ମେଷ: ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆଜି ସବୁ କାମ ମନଧ୍ୟାନ ଦେଇ କରନ୍ତୁ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଲକ୍ଷ୍ମୀମା’ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନଟି କାଟିବେ।

ବୃଷ: ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ି ଯାଇପାରେ। ଆଖିରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ। ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ତାହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ: ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଇବେ। ଅଫିସ୍ ଅବା କର୍ମସ୍ଥଳରେ ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ।

କର୍କଟ: ଦିନଟି ଭଲରେ ବିତିବ। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଅଫିସ୍‌ରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ଘରକୁ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ଆସିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ: ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ଦେବେ। କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆଜି ରାଗି ପାରନ୍ତି ଓ ଏଥିପାଇଁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ କୌଣସି ବାଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ଆଜି କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଇବା-ପିଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନହେଲେ ହେବା କାମ ବିଗିଡ଼ି ଯାଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ ଖାଇବେ।

ବିଛା: ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଅଫିସ୍‌ରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆୟ ବଢ଼ିପାରେ।

ଧନୁ: କିଛି ଅଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ଦିନସାରା କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସଫଳ ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ମକର: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଫୂର୍ତ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ଭଲ ନିଦ ହେବ ନାହିଁ। ମାନହାନିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟ ଠିକ୍‌ ଭାବେ ଚାଲିବ। ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ବିରୋଧୀ ଚୁପ୍ ରହିବେ। ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଥିବା ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ।

ମୀନ: ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ରାଗ ଓ କଥା ଉପରେ ବି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। କାହା ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ମଧ୍ୟମ ରହିବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।