ମତୁଆଲା କଲା ‘ରାଧା’ର ରଙ୍ଗୀନ ମିଜାଜ୍‌ : ଆସିଲା  ଶାହାରୁଖ୍‌-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ‘ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍‌ ସେଜଲ୍‌’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଶ୍ନରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଗୀତର ସିକୁଏନ୍ସ । ଚୁପ୍‌ଚାପ୍‌ ମୁଡରେ ଥିବା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ସୁରପଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌। ପଚାରୁଛନ୍ତି ପଞ୍ଜାବୀମାନେ କାହିଁକି ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ଗୀତ ବୋଲନ୍ତି। ଏହାର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ରଖୁଛନ୍ତି ନିଜେ ଶାହାରୁଖ୍‌। କହୁଛନ୍ତି ପଞ୍ଜାବୀମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଚାଷୀ।  ଆଉ କ୍ଷେତରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚାଲିଲା ବେଳେ ଉଚ୍ଚସ୍ୱରରେ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏହା ପରେ ଉଚ୍ଚଗଳାରେ ଗୀତ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ନୃତ୍ୟରେ ମାତିଯାଉଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ୍‌।

ଏଥିରେ ମତୁଆଲା ହୋଇ ସାମିଲ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା। ଜବରସ୍ତ ତଡ଼କା ନେଇ ‘ମେ ବନି ତେରି ରାଧା’ ଗୀତରେ ଉଭୟ ମଜି ଯାଉଛନ୍ତି। ଶାହାରୁଖ୍‌ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍‌ ସେଜଲ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ରାଧା’ ଆଜି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଆଜି (୨୧ ଜୁନ୍‌) ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୮୭ ହଜାର ୮୦୯ ଜଣ ଦେଖିସାରିଲେଣି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାଜ୍‌ କରୁଛି ଏହି ଗୀତ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିକୁ ଇମତିଆଜ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ଶହାରୁଖ୍‌ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ୍‌। ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି  ପ୍ରିତମ। ରାଧା ଗୀତକୁ ଇର୍‌ଶଦ୍‌ କାମିଲ ରଚନା କରିଥିବବା ବେଳେ ସୁନିଦ୍‌ ଚୌହାନ ଏବଂ ସାହିଦ୍‌ ମାଲ୍ୟା କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି।