‘ଇନସଆଲ୍ଲା’ରୁ ସଲମାନ ଆଉଟ, ଜାଣନ୍ତୁ, କିଏ କଲେ ରିପ୍ଲେସ

ମୁମ୍ବାଇ: ସଞ୍ଜୟ ଲିଲା ଭନସାଲି ଓ ସଲମାନ ଖାନ ଯୋଡ଼ି ୧୯ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ’ହମ୍‌ ଦିଲ ଦେ ଚୁକେ ସନମ’ ପରି ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଭନସାଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନଙ୍କୁ  ଦେଖିବାକୁ  ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସୁକ ଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଲାଗି ଯାଇଛି ଗ୍ରହଣ।  ସଞ୍ଜୟ ନିଜ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ଇନସଆଲ୍ଲା’  ପାଇଁ ଲିଡ ରୋଲରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ସବୁ କିଛି ଫାଇନାଲ୍‌ କରିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଅଟକି ଯାଇଛି ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ। ସଲମାନଙ୍କୁ ରିପ୍ଲେସ କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ହାର୍ଟଥ୍ରୋବ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ଆଲିଆଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଭନସାଲି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଏପରିକି ଏହାକୁ ନେଇ ସଲମାନ ଓ ଭନସାଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୋଲଡ ୱାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ  କାମ ବି ଆଗେଇ ପାରି ନ ଥିଲା ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଭନସାଲି-ସଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଚାଲିଥିବା ବି-ଟାଉନ୍‌ରେ ଗସିପ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ‘ଇନସଆଲ୍ଲା’ରୁ କିନ୍ତୁ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ଦବଙ୍ଗ ଖାନ୍‌।  ସଲମାନଙ୍କୁ ବାଦ ଦେଇ ଫାଇନାଲ ହୋଇ ସାରିଲାଣି ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟା। ଏଥର ମେଲ ଲିଡ ରୋଲରେ ଦବଙ୍ଗ ଖାଦ ନୁହେଁ ନଜର ଆସିବେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ।

ଭନସାଲି ଏବେ ‘ହିରା ମଣ୍ଡି’ ୱେବ ସିରିଜ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଖୁବ୍‌ ଜଲଦି ଫ୍ଲୋରକୁ ଆସିବ। ଏହାବାଦ ଆଲିଆ ଷ୍ଟାରର ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’ର ଶୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଗଲାଣି।

‘ଇନସଆଲ୍ଲା’ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଓ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ବୈଠକ ହୋଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ଷ୍ଟୋରି ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ୨୦୨୨ ରେ ଏହା ‍ଫ୍ଲୋରକୁ ଯିବ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।