ମାତ୍ର ୧୧୬ ଟଙ୍କାରେ ୨୮ଜିବି ୪-ଜି ଡାଟା

ବିନା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଫୋନ୍ କେବଳ ଖେଳନା ମାତ୍ର ।  ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ସର୍ବଦା ନିଜ ଫୋନରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ କନେକ୍ସନ୍ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।  ତାହା ପୁଣି 24 ଘଣ୍ଟା ଅନଲାଇନ୍ ରହିବାକୁ ପଡୁଛି । କାରଣ ଆଜିକାଲି ଅଫିସ୍ କାମ ବି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ହେଉଛି , ତେଣୁ ଆମେ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ । ତେଣୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ କନେକ୍ସନ୍ ପାଇଁ କରିବାକୁ ପଡୁଛି ଅନେକ ଖର୍ଚ୍ଚ । ମୁଖ୍ୟତଃ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ଓ କର୍ପୋରେଟ୍ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ କନେକ୍ସନ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମନବୃତ୍ତି ଏବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିଦେଇଛି । କିଏ ଫ୍ରି ଡାଟା ଦେଉଛି ତ କିଏ ଦାମ୍ କମେଇ ଦେଉଛି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଟେଲିନର୍ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ଦୁଇଟି ଧମାକାଦାର୍ ଅଫର୍ ।

(ପ୍ଲାନ୍-1) ୧୧୬ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ୍: ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି 4ଜି ଡାଟା ଓ ଟେଲିନର୍ ନେଟୱର୍କକୁ 28 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନଲିମିଟେଡେ୍ ଭଏସ୍ କଲିଂ ମିଳିବ। ଏହାସହ ଏସଏମଏସ୍ ଏବଂ ରୋମିଂ ଫ୍ରି।

(ପ୍ଲାନ୍-2) ୧୪୬ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ୍:ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଆପଣଙ୍କୁ 28 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ 1 ଜିବି 4-ଜି ଡାଟା ସହ ସମସ୍ତ ନେଟ୍‌ୱର୍କକୁ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଭଏସ୍ କଲ୍ ମିଳିବ। ଏବଂ ଏସଏମଏସ୍ ଓ ରୋମିଂ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରି ମିଳିବ । ଏହାସହ ଅଲଗା ନେଟୱର୍କକୁ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ, ତେଲେଙ୍ଗାନା, ଗୁଜରାଟ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓ ଗୋଆରେ 400 ମିନିଟ୍ ଭଏସ୍ କଲ୍ ଫ୍ରି ରହିଥିବା ବେଳେ ବିହାର-ଝାଡଖଣ୍ଡ ଓ ୟୁପିରେ 300 ମିନିଟ୍ ଭଏସ୍ କଲ୍ ଫ୍ରି ରହିବ। ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନର ରିଚାର୍ଜ ଟେଲିନର କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟରେ କରିପାରିବେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଟେଲିନର୍ କମ୍ପାନୀ ବହୁତ୍ ଜଲଦି ଏୟାରଟେଲ୍ ସହ ହାତ ମିଳେଇବାକୁ ଯାଉଛି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।